[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

عملکرد جوانان در حوزه‌های مختلف فارس را به استان جوان‌باور تبدیل کرده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: عملکرد جوانان این استان در حوزه‌های مختلف نظیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، افزایش مشارکت اجتماعی و... فارس را به استان جوان باور تبدیل کرده است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب که در نشست صمیمی اعضای منتخب سازمان‌های‌مردم نهاد جوانان استان با معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش وجوانان سخن می‌گفت به عملکرد چند سال اخیر سازمان‌های‌مردم نهاد جوانان استان فارس اشاره کرد و افزود: این عملکرد باعث شده تا هر کجا احتیاج به ورود مردم باشد حساب ویژه‌ای برای جوانان باز شود.
وی با اشاره به نگاه ویژه استاندار فارس به سازمان‌های مردم نهاد جوانان گفت: این نگاه ویژه باعث شده تا در تمامی مسائل اجتماعی و بحران هایی نظیر وقوع سیل برنامه‌ریزان استان روی حضور تأثیر گذار جوانان حساب خاصی باز کنند. دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس بخش مهمی از این اثرگذاری را حاصل نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان به حوزه جوانان و برنامه محور بودن معاونت مرتبط با جوانان در وزارتخانه دانست و افزود: جوان‌باوری و جوان‌یاوری مفهومی است که عملکرد مهندس تندگویان در مدت زمان حضورش در ورزش و جوانان در کشور اجرایی کرده است.
کامیاب جذب اعتماد جوانان در شرایطی که پیش از این رخوت حاکم بر این سازمان‌ها مانع از برنامه‌ریزی برای هرگونه اقدام‌می‌شد را یکی دیگر از دستاوردهای دولت در حوزه جوانان دانست و با بیان اینکه سال‌های حضورش در جمع جوانان فعال در سازمان‌های مردم‌نهاد از بهترین ادوار خدمتش محسوب می‌شود افزود: انگیزه  جوانان برای حضور و بروز در رویدادهای مختلف اجتماعی باعث می‌شود تا هر روز بیش از روزهای گذشته جامعه به مرز باور به توان جوانان نزدیک‌تر شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی