[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

توجه به شهرستان‌های تازه‌تأسیس در توزیع اعتبارات ، روزنامه شیراز نوین

در دیدار نماینده مردم شهرستان‌های‌جهرم و خفر در مجلس با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس انجام شد، بحث و بررسی مسائل و مشکلات اعتباری پروژه‌های‌شهرستان‌های‌جهرم و خفر.
در دیدار دکترمحمدرضارضایی نماینده مردم‌ شهرستان‌های ‌جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون عمران خانه ملت با دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، مسائل و مشکلات مردم شهرستان‌های‌خفر و جهرم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر رضایی در این دیدار که حدود یک‌ساعت به طول انجامید، مهم‌ترین مسائل و مشکلات اعتباری حوزه انتخابیه شهرستان‌های‌جهرم و خفر را بیان کرد. جاده بین‌مزارع بخش سیمکان، مجتمع فرهنگی هنری روستای اسفند بخش سیمکان، منطقه ویژه اقتصادی جهرم و تعمیر و تجهیز کلانتری‌های‌شهرستان جهرم و خفر از موضوعاتی بود که نماینده مردم شریف شهرستان‌های‌جهرم و خفر در دیدار با دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس عنوان کرد و خواستار توجه به این مسائل و مشکلات شد. دکتر نوروزی نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه سیاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در توزیع اعتبارات استانی، توجه به شهرستان‌های‌تازه تأسیس است، تصریح کرد: تلاش داریم تا در حد توان، مسائل و مشکلات مطرح شده شهرستان‌های‌استان فارس را رفع نمائیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی