[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

دانشگاه پیام نور میزبان داوطلبان آزمون وکالت در فارس شد ، روزنامه شیراز نوین

آزمون وکالت سال 1398 قوه‌قضائیه هم زمان با سراسر کشور روز جمعه 29 آذرماه به میزبانی دانشگاه پیام نور استان فارس در برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با اعلام این خبر گفت: دراین آزمون 8هزار و860 نفر داوطلب در 4 حوزه شیراز، جهرم، کازرون و آباده شرکت خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، دکتر محمدحسن صیف افزود: از مجموع شرکت کنندگان دراین آزمون 4هزار و917 نفر آقایان و 3هزار و943 نفر از بانوان خواهند بود که 4هزار و 517 نفر در شیراز، هزار و 862 نفر در جهرم، هزار و 270نفر در کازرون و هزار و 211 نفر در آباده به رقابت خواهند پرداخت. وی با بیان اینکه تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مطلوب این آزمون مهیا شده است، اظهارداشت: این آزمون پیرو تفاهم‌نامه بین دانشگاه پیام‌نور و مرکز وکلای قوه‌قضائیه از سوی دانشگاه پیام‌نور در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس به تجربه دانشگاه پیام نور در برگزاری کنکورهای سراسری،کارشناسی ارشد فراگیر، استخدامی و... اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری آزمون‌های‌متمرکز و استاندارد از مزایای دانشگاه پیام نور است که امیدواریم تجربیات ارزشمند گذشته در امر برگزاری این آزمون به نحو شایسته استفاده گردد.
بنابر اعلام دانشگاه پیام نور، کارت‌های‌ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه مورخ ۲۵ آذرماه در پایگاه اینترنتی sanjesh.pnu.ac.ir قابل‌دریافت می‌باشد. آزمون رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۲۹ آذرماه برگزار می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی