[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

تندگویان: فارس جوانان توانمند و فعالی دارد، روزنامه شیراز نوین

معاون امور جوانان بابیان این که فارس استانی پر از ظرفیت و پر خیر و برکت است، افزود: فارس جوانان توانمند و پای کاری دارد که برنامه‌های‌مهم و ملی را با سربلندی برگزار‌می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمد مهدی تندگویان عصر چهارشنبه 27 آذر ماه با دکتر رحیمی استاندار فارس دیدار و گفت و گو کرد.
تندگویان در این دیدار با تشکر از میزبانی استان فارس، گفت: اولین و بزرگترین کار حوزه جوانان که تشکیل مجمع ملی سمن‌ها بود را با این استان آغاز کردیم.
وی بابیان این که فارس استانی پر از ظرفیت و پرخیر و برکت است و جوانان توانمند و پای کاری دارد، افزود:تشکل‌های جوانان ساختار قانونی پیدا کرده‌اند و مجمع ملی دارند که امیدوارم حمایت‌های‌شما از جوانان و سمن‌ها ادامه پیدا کند.
تندگویان ادامه داد: آتش زدن خانه جوانان شیراز اتفاق تلخی بود که در ناآرامی‌های‌اخیر رقم خورد و این اتفاق برای خانه جوانان فقط در شیراز افتاد و درخواست من این است که در کنار کمک‌های‌وزارت ورزش و جوانان استانداری فارس هم نظر و کمک ویژه‌ای‌به بازسازی خانه جوانان شیراز داشته‌باشد تا جوانان روحیه دوباره‌ای‌بگیرند و بتوانند دوره‌ها ‌و نشست‌های‌خود را از سربگیرند. معاون امور جوانان با بیان اینکه در جلسات شورای اجتماعی همه فعالیت‌های جوانان و سمن‌های استان فارس در کمک به سیل زدگان و زلزله‌زدگان کشور ارائه کرده‌ام، اظهار داشت: سمن‌های جوانان استان فارس در موضوع سیل هم به استان خود و هم به استانهای خوزستان و لرستان کمک‌های‌زیادی کردند. امیدوارم به این نتیجه برسیم که شبکه ملی امداد و نجات را در این استان راه‌اندازی کنیم. معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: تشکل‌های جوانان فارس برای برگزاری هر برنامه‌ای‌که در استان داشته‌باشند آماده‌اند و هر پروژه بزرگ و ملی را هم‌می‌توانند به خوبی برگزار کنند. وی تصریح کرد: امیدوارم برای برگزاری ستادهای شهرستانی امور جوانان تأکید ویژه‌ای‌داشته‌باشید تا این ستادها با قوت و منظم در شهرستان‌ها برگزار شوند. تندگویان افزود: دکتر جهانگیری هفته گذشته دستور ویژه‌ای‌به وزرای کشور و ورزش و جوانان برای حل موضوع ثبت شناسه سمن‌های جوانان دادند که درخواستم از استانداری فارس این است که این موضوع را پیگیری کنند. همچنین دکتر رحیمی استاندار فارس در این دیدار گفت: اداره کل ورزش و جوانان فارس هم در حوزه ورزش و هم حوزه جوانان یکی از مجموعه‌های‌فعال است و یکی از حوزه‌هایی که خیلی به آنها اعتماد داریم سمن‌های جوانان استان است. وی ادامه داد: اگر جوانان ساماندهی و به نیازهای آنها توجه شود ‌می‌توان خیلی از کارهای بزرگ را به آنها سپرد و ما به این موضوعات اعتقاد واقعی داریم. رحیمی گفت: در حوزه خانه جوانان از دکتر سلطانی‌فر و معاونت امور جوانان وزارت تشکر‌می‌کنم و خود من به شهردارها و فرمانداران تأکید کردم که در این خصوص کمک و همکاری داشته‌باشند. 
استاندار فارس با بیان اینکه در موضوع سمن‌ها هر جا نیاز به حمایت داشته‌باشید مشتاقانه آماده‌ایم، افزود: دولت باید از کارهایی که کرده دفاع کند و انسجام در دفاع از عملکردها صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: زیر بنای فضاهای ورزشی فارس در دولت تدبیر و امید دو و نیم برابر شده که کار بسیار بزرگی است و یکی از حوزه‌هایی که می‌توانند این توفیقات را به مردم بگویند سمن‌ها هستند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی