[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس: توزیع کیک‌های مشکوک عامدانه و خرابکارانه است، روزنامه شیراز نوین

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که توزیع کیک‌های مشکوک با جاسازی قرص در آن کاری عامدانه و خرابکارانه است، گفت که باید هرچه سریع‌تر دستگاه‌های امنیتی به این موضوع ورود کرده و عوامل را شناسایی کنند. همایون هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عده‌ای با هدف تحت‌تأثیر قرار دادن آرامش جامعه اقدام به پخش کیک‌هایی با جاسازی قرص کردند که هدف آنها بازی با روان مردم است باید هرچه سریع‌تر قوه‌قضائیه و نهادهای مسئول به این موضوع وارد شوند چون ممکن است این کار تسری پیدا کند.
وی با تأکید بر این‌که آثار روانی این کار می‌تواند به اقتصاد واحدهای تولیدی آسیب زند، ادامه داد: با توجه به تأکید مسئولان این اقدام در خط تولید رخ نداده بلکه کاری عامدانه و خرابکارانه بوده است هدف هم آسیب زدن به چرخه تولید و بازی با روان خانواده‌ها می‌باشد. باید بررسی شود که این اقدام توسط چه کسانی صورت می‌گیرد چون یکی از مهم‌ترین اهداف آنها انجام کارهای خرابکارانه در بستر امنیت فعلی کشور است.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که این موضوع به سمت امنیتی شدن می‌رود، گفت: باید دستگاه‌های امنیتی با رعایت ملاحظات اجتماعی و اقتصادی عاملان را شناسایی کرده و کار به درازا کشیده نشود برخوردهای لازم و قاطع امری ضروری است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی