[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

داوطلبان آزمون وکالت در فارس به رقابت پرداختند، روزنامه شیراز نوین

8هزار و860 نفر داوطلب آزمون وکالت سال 1398 در دانشگاه پیام نور شهرهای  شیراز، جهرم، کازرون، آباده و مرودشت به رقابت پرداختند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: این آزمون پیرو تفاهم‌نامه بین دانشگاه پیام نور و مرکز وکلای قوه‌قضائیه، هم زمان با سراسر کشور روز جمعه 29 آذرماه به میزبانی دانشگاه پیام نور استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، دکتر محمد حسن صیف افزود: آزمون وکالت امسال بصورت دومرحله‌ای ‌اجرا می شود و پس از اعلام نتیجه آزمون کتبی، افراد حائز‌شرایط فرصت دارند تا باتوجه به نمره و رتبه خود حداکثر 7 استان را به ترتیب اولویت جهت اخذ پروانه وکالت کارآموزی انتخاب کنند.
وی افزود: در این آزمون که به صورت هماهنگ در سراسر کشور از سوی دانشگاه پیام نور برگزار شد، بیش از 107 هزار نفر شرکت کردند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در حاشیه بازدید از حوزه‌های‌امتحانی آزمون وکالت، با ابرازخرسندی از برگزاری مطلوب این آزمون، یادآور شد: دانشگاه پیام نور زیرساخت‌های ‌مناسبی در امر برگزاری آزمون‌های‌استاندارد وهماهنگ کشوری دارد که خوشبختانه دیروز رکورد برگزاری آزمون‌های‌تخصصی در کشور شکسته شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی