[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

مستقل زندگی کردن نیازمند ایمان و استقامت است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه بخش مهمی از مشکلات کنونی کشور به واسطه دشمنی کشورهای دیگر است، خاطرنشان کرد که مستقل زندگی کردن دشواری‌هایی دارد و لازمه استقلال، تقویت ایمان و تداوم استقامت است.
حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی‌اردکانی در خطبه‌های نماز جمعه 29 آذر شیراز با اشاره به دروغ پراکنی دشمنان نظام از طریق فضای مجازی، تأکید کرد که کاهش فروش نفت که به واسطه دشمنی برخی کشورها حادث شده، موضوعی گذرا است؛ اگرچه نفتی که استخراج نشده و فروخته نشود برای آیندگان باقی خواهد ماند. امام جمعه موقت شیراز با تأکید براینکه نباید فریب فضاسازی و دروغ پراکنی دشمنان در فضای مجازی باشیم، 90درصد مطالب طرح شده علیه نظام در این فضا را دروغ و جوسازی توصیف و تأکید کرد که مردم هرگز نباید فریب این گونه اقدامات دشمنان را بخورند. رضوی‌اردکانی موضوع استعفای دولت را هم نقشه‌ی دشمنان دانست و با بیان اینکه نباید در مسیر نقشه و توطئه دشمنان حرکت کرد، گفت: استعفای دولت نقشه دشمنان نظام به خصوص آمریکا و اسرائیل و بی دولتی به معنای خلاء و هرج و مرج در کشور است؛ دولت باید با قوت و قدرت کامل به کارش ادامه بدهد. امام جمعه موقت شیراز با بیان اینکه مردم ایران اثبات کرده‌اند که زیر بار زور و تهدید نمی‌روند، پیشرفت‌های صنعتی و علمی و نظامی کشور را در سال‌های پس از انقلاب عالی توصیف و خاطرنشان کرد: اگر مدیریت داخلی درست شود قطعاً 80 درصد مشکلات جامعه رفع خواهد شد.
وی با تأکید بر لزوم حضور افراد متخصص و متعهد و با تجربه در سطوح مدیریتی و تصمیم‌گیری، گفت: آشوب‌های بعد از اصلاح نرخ بنزین موضوعی بود که دشمن سال‌های برایش برنامه‌ریزی کرده بود، البته مدیران هم باید زمان شناسی‌می‌کردند تا جامعه دچار شوک نشود. امام جمعه موقت شیراز با اشاره به مواجهه حکیمانه رهبر معظم انقلاب با موضوع اغتشاشات، این آشوب‌ها را به مراتب بسیار خطرناکتر از فتنه 88 دانست که با مدیریت و راهبردهای حکیمانه مقام معظم رهبری خنثی شد. رضوی‌اردکانی با اشاره به انتخابات پیش رو، ضمن تأکید براینکه برگزاری انتخابات‌های متعدد، یکی از نشانه‌های‌مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران است، لزوم توجه و دقت مردم در انتخاب افراد اصلح را برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد.
امام جمعه موقت شیراز همچنین خواستار دقت نمایندگان مجلس در بررسی و تصویب بودجه سال آینده دولت شد و تأکید کرد که نمایندگان مصالح کشور و مردم را در روند تصویب بودجه 99 مدنظر قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی