[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۴
  • دوره جدید

برگزاری آیین بزرگداشت هفته قرآن، عترت و نماز در منصورآبادجویم ، روزنامه شیراز نوین

  خبرنگار- آرزو جهان پیما
به گزارش جویم نیوز، آیین گرامیداشت هفته قرآن، عترت و نماز به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش جویم، با همکاری مدارس دخترانه روستای منصورآباد و حضور جمعی از مسئولان، فرهنگیان و دانش‌آموزان در مسجد حضرت حجت ‌منصورآباد برگزار شد.
حسین زمانی ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه جویم در این محفل نورانی ضمن تبریک هفته قرآن، عترت و نماز و تشکر از حضور مسئولان و همکاری مدارس روستا جهت برگزاری مراسم افزود: خوشبختانه از برکات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی، بحث قرآن‌پژوهی و روی‌آوری به قرآن و توجه به این امر مهم‌می‌باشد، چرا که مدارس از پایه اول ابتدایی تا پایان دوره دبیرستان با آثار مثبت قرآنی آشنا ‌می‌شوند و حضور و رشد دانش‌آموزان در مسابقات قرآنی چشمگیر است و امروزه نیز با وجود مکتب‌های‌قرآنی پیشرفت خوبی داشتیم.
وی در ادامه با تأکید بر عمل به قرآن بیان داشت: امیدواریم دانش‌آموزان با بهره‌گیری از قرآن در زندگی خود همیشه سعادتمند باشند چرا که قرآن جامع‌ترین و کامل‌ترین کتاب آسمانی در جهان بشریت‌ می‌باشد.
از دیگر برنامه‌های این آیین معنوی، قرائت قرآن توسط قاری هرمزگانی(محمدمهدی مطهری)، اجرای سرود و شعر بود. گفتنی است در پایان مراسم، از برترین‌های قرآنی سال ۹۷ و ممتازان مدارس نورقرآن و نرجس با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی