[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

چراغ تولید روشن شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس بهره‌برداری آزمایشی دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی آباده آغاز شد.  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس درسفر مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس به آباده دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی آباده که با سرمایه‌گذاری 84میلیارد ریالی  بخش خصوصی راه‌اندازی شده تولید خود را آغازکردند.
این واحد‌ها‌در زمینه تولید فیلتر‌های‌خودرو و فوم است که جمعاً با سرمایه‌گذاری میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
شرکت تعاونی آویژه پارس تولید کننده انواع فیلترهای خودرو از جنس پلی اتیلن  در بخش‌های‌  فیلتر بنزین، فیلتر هوا و فیلتر روغن در فاز اول با سرمایه گذاری بالغ بر 24میلیارد ریال و اشتغال 8نفر راه‌اندازی شده است.
این طرح تولیدی در کمتر از یک سال در زمینی به مساحت ۲۰۰۰متر مربع در فاز اول شهرک صنعتی آباده به مرحله تولید رسیده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس در بازدید از این طرح بر رفع موانع تولید و اختصاص تسهیلات جهت افزایش ظرفیت تولید تا ۳۵۰۰۰ عدد در ماه و همچنین افزایش خطوط تولید از طریق بانک تأکید کرد و گفت: در این زمینه پیگیری‌هایی توسط شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس انجام خواهد شد.
واحد تولید فوم پلی اتیلن نیز دومین واحدی بود که با حضور مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس در این شهرک صنعتی راه‌اندازی شد.
این واحد صنعتی با ظرفیت ۱۵۰۰ تن درسال در زمینی به مساحت ۵۳۰۰ متر و‌بازیربنایی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع با اشتغالزایی  بیست‌و‌پنج  نفر در سه شیفت به بهره‌برداری رسید.
این طرح که کمتر از یکسال از شروع ساخت تا بهره‌برداری بطول انجامید توانست از مشوق بخشودگی و تخفیف شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  برخوردار شود. این طرح ‌با سرمایه‌گذاری بالغ بر۶۰ میلیارد ریال  جهت تولید انواع فوم پلی اتیلن، فوم تشک، فوم لوله و انواع ضخامت‌های مختلف فوم راه‌اندازی شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس  همچنین در جلسه هیئت مدیره شرکت خدماتی ر شهرک‌ صنعتی آباده ، با بیان اینکه شهرک صنعتی آباده از مجهزترین و بهترین شهرک‌های صنعتی استان محسوب می‌شود، تصریح کرد: این شهرک صنعتی با دارا بودن تمامی زیرساخت‌ها ‌آماده جذب حداکثری سرمایه‌گذاران است.
احد فتوحی تصریح کرد: این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار 750واحد تولیدی و صنعتی و صنفی با پیش‌بینی اشتغال 3800نفر را دارد.
وی افزود: تاکنون 98 قرارداد در این شهرک صنعتی منعقد و در قالب این قراردادها 58 هکتار از اراضی صنعتی واگذارشده است و 60 واحد با اشتغال 800 نفر پروانه بهره‌برداری دریافت کرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی