[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

معاون وزیر ورزش و جوانان: نگاه ویژه استاندار عامل مهم توسعه ورزش در فارس است، روزنامه شیراز نوین

معاون امور حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: نگاه ویژه استاندار عامل مهم توسعه ورزش در فارس است. 
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، جمشید تقی‌زاده که پیش از ظهر شنبه در دیدار با استاندار فارس سخن می‌گفت، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای افتتاح 180 پروژه ورزشی در سال جاری در حوزه ورزش و جوانان فارس افزود: از این تعداد بخشی در ماه‌های گذشته افتتاح و 74 پروژه در سفر رئیس جمهور به فارس افتتاح خواهد شد.
وی مجموعه ورزشی 6 هزار نفره شیراز را یکی ازپروژه‌های ماندگار دولت تدبیر و امید در فارس دانست و افزود: تلاش می‌کنیم با رفع برخی موانع این پروژه نیز در فهرست پروژه‌های قابل افتتاح سفر رئیس جمهور به شیراز قرار بگیرد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه فارس یکی ازپایگاه‌های مهم ورزش کشور در حوزه قهرمانی و همگانی محسوب می‌شود، از نگاه ویژه استاندار این استان به ورزش تقدیر کرد و افزود: به واسطه وجود چنین فضایی در استان ما خیالمان از فارس راحت است.
تقی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس را یکی از مدیران موفق وزارتخانه دانست و افزود: اطلاع‌رسانی به موقع، پیگیری تمام وقت، حضور مستمر و... از جمله ویژگی‌هایی است که باعث شده مدیرکل فارس جزو مدیران خوب وزارت ورزش و جوانان قرار گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی