[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

قدرت نمایی برق در اولین گام، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  در اولین هفته دور نهایی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران، عصر دیروز یک دیدار در شیراز برگزار شد.
در این مسابقه که ساعت 14 در ورزشگاه حافظیه آغاز شد، تیم فوتبال برق شیراز که پس از یک دوره غیبت نسبتاً طولانی بالاخره در مسابقات کشوری حاضر شده بود موفق شد در اولین بازگشت خود با نتیجه‌ای‌قاطع حریف خود را شکست دهد و هوادارانش را امیدوار کند.
جمشید غدیری سرمربی نارنجی‌ها‌ در این مسابقه این نفرات را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد: یحیی سلحشوری، حمید سفیدگری، محمدحسین کشاورز، میلاد‌صالح وند، عبدالهادی خنیفر، توفیق ربیعی، سیامک کشاورز، محمدعلی نگارنده، شاهرخ شمس، عقیل پورانصاری(کاپیتان) و محمدهادی سقایی.
اولین موقعیت خطرناک در دقیقه 5 روی دروازه تیم سپاهان ایذه ایجاد شد و محمدحسین کشاورز مدافع راست که جلو کشیده و با دروازه‌بان تک به تک شده بود، با یک ضربه فنی توپ را از بالای سر دروازه بان عبور داد اما مدافعان زردپوش از راه رسیدند و توپ را از روی خط بیرون کشیدند.
در دقیقه 8 یحیی سلحشوری دروازه‌بان برقی‌ها ‌با واکنشی عالی در مصاف تک به تک مقابل مهاجم حریف موفق عمل کرد و توپ را به کرنر فرستاد. 
یک دقیقه بعد برق به گل رسید. توفیق ربیعی از جناح راستِ تیم میهمان نفوذ کرد و با ضربه پای چپ توپ را به گوشه دروازه فرستاد.
دو دقیقه بعد یعنی در دقیقه 11 محمدعلی نگارنده با دروازه بان حریف تک به تک شد، از او عبور کرد و دومین گل نارنجی‌پوشان را هم به ثمر رساند.
در دقیقه 19 اتفاق جالب و عجیبی رخ داد. داور مسابقه یک پنالتی به سود برقی‌ها ‌اعلام کرد که با اعتراض شدید کادر فنی و بازیکنان سپاهان روبرو شد. به دستور مربی سپاهان ایذه، بازیکنان این تیم از زمین مسابقه خارج شدند. 
آنها اعتقاد داشتند لحظاتی قبل از این پنالتی، یک پنالتی در سمت دیگر زمین اتفاق افتاده و داور آن را نادیده گرفته.
این توقف بیش از 10 دقیقه طول کشید و داور در تصمیمی عجیب، تصمیم قبلی خود را لغو کرد و توپ را به بازیکنان ایذه سپرد! 
این تصمیم هم با اعتراض برقی‌ها‌مواجه شد اما بهرحال غائله خاتمه یافت و بازی از سر گرفته شد. در نهایت نیمه نخست پس از تنها 5 دقیقه وقت اضافه به همان دو گل به سود میزبان به پایان رسید. 
در حالی که این نیمه دست کم 12 دقیقه وقت تلف شده داشت. در نیمه دوم موقعیت‌های‌چندانی نصیب دو تیم نشد. برق در دقیقه 71 با ضربه سر میلاد صالح وند می توانست به گل برسد که این اتفاق نیفتاد اما سه دقیقه بعد، علیرضا فرح‌بخش موفق شد سومین گل میزبان را به ثمر برساند.
بازی با همین سه گل به سود برق به پایان رسید تا بازگشتی باشکوه به صحنه فوتبال ایران داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی