[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

آغاز ساخت زورخانه شهدای قصردشت شیراز ، روزنامه شیراز نوین

کلنگ ساخت زورخانه شهدای قصردشت شیراز به زمین زده شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، در مراسمی با حضور کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، امیری فرماندارشهرستان شیراز، طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و جمعی از اهالی منطقه قصردشت ساخت زورخانه مجموعه ورزشی شهدای قصردشت آغاز شد. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در مراسم آغازین ساخت این مجموعه گفت: این زورخانه در زمینی با زیربنای 1200 مترمربع و در 4طبقه در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای قصردشت شیراز ساخته خواهد شد که در کنار گود زورخانه دارای سالن بدنساری، سالن رزمی و آمادگی جسمانی و ساختمان اداری برای مجموعه ورزشی شهدای قصردشت می‌باشد. کامیاب افزود: اعتبار پیش‌بینی شده برای این ساخت این مکان 2میلیارد و 500 میلیون تومان می‌باشد که پیش‌بینی می‌شود در مدت یک سال و نیم به بهره‌برداری برسد. وی ادامه داد: پس از آنکه مجموعه ورزشی شهدای قصردشت چند سالی در اختیار شهرداری بود این مجموعه مجدداً در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و همینک توسط خود شورای محل اداره می شود. مدیر کل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: قصد داریم تا به زودی زمین چمن مصنوعی استاندارد نیز در این مجموعه احداث کنیم تا در کنار استفاده شهروندان شاهد برگزاری مسابقات فوتبال رسمی نیز در این مجموعه باشیم. وی اعتبار پیش‌بینی شده برای چمن مصنوعی این مجموعه را نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان عنوان کرد.
امیری فرماندار شیراز نیز در مراسم کلنگ‌زنی زورخانه مجموعه ورزشی قصردشت بیان کرد: کمیاب با نوع مدیریت خود در ورزش استان تحول ایجاد کرده و در سال‌های‌اخیر به ویژه در بخش عمرانی کارهای ارزشمندی در ورزش استان انجام شده است.
وی گفت: از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این دولت و در زمان مدیریت کامیاب بهره‌برداری از مجموعه ورزشی پارس بود که با تلاش شبانه‌روزی تیم ورزش فارس این ورزشگاه پس از سال‌ها افتتاح شد.
فرماندار شیراز افزود: هم‌ اینک نیز مجموعه ورزشی سرپوشیده 6 هزارنفری شیراز با سرعت زیاد در کنار کیفیت بالا در حال تکمیل است که به زودی با بهره‌برداری از این مجموعه شاهد تحولی دیگر در ورزش استان و به ویژه شهر شیراز خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی