[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

رئیس ستاد انتخابات فارس: نقد منصفانه را پذیرا هستیم، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس رئیس ستاد انتخابات استان فارس با تأکید براینکه بین نقد و تخریب باید تفاوت قائل بود، گفت: نقد منصفانه و در مسیر اصلاح امور را با آغوش باز پذیرا هستیم.
سید احمد احمدی‌زاده یکشنبه اول دی‌ماه در یازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان فارس ضمن قدردانی از فعالیت کمیته‌های مختلف این ستاد، گفت: در اجرای برنامه‌ها غیر از قانون و آیین نامه‌های‌مربوطه ملاک دیگری وجود ندارد، بنابراین باید به گونه‌ای عمل کرد که در چارچوب قانونی و قابل دفاع باشد.
به گزارش ایسنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: آمادگی کاملی برای برگزاری انتخابات در 93 حوزه انتخابیه فارس وجود دارد و این فعالیت با آرامش و امنیت دنبال می‌شود.
وی با ابراز خرسندی از فعالیت‌های‌ انجام شده برای تجهیز شهرستان‌های‌جدید التأسیس فارس، گفت: تمام جوانب اجرایی و امنیتی برای برگزاری انتخابات در شهرستان‌های تازه‌تأسیس فارس دیده شده و انتظار داریم در تأمین سایر نیازها از ظرفیت‌های‌قانونی بهره‌گیری شود.
این جلسه با ارائه گزارش کمیته‌های‌پشتیبانی، فناوری و فرمانداران شهرستان‌های‌جدیدالتأسیس فارس پایان یافت. بر اساس مصوبه هیئت دولت، امسال هفت شهرستان جدید را به استان فارس اضافه کرد تا این استان با 38 شهرستان، در رتبه اول استان‌ها به لحاظ تعداد شهرستان قرار گیرد.
در انتخابات پیش‌رو، هیچ تغییری در تعداد نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی اعمال نشده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی