[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

معرفی سفیران رسانه‌ای پست فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست استان فارس گفت: برخی رسانه‌های فعال در این استان به واسطه پیشتازی در انتشار اخبار این اداره و رعایت دقت و سرعت در اطلاع‌رسانی شفاف و دقیق، به عنوان سفیران رسانه‌ای پست مشخص شدند.
محسن مفتح یکشنبه اول دی‌ماه در جمع کارشناسان پست فارس افزود: رویکرد فعلی پست فارس در بخش اطلاع‌رسانی «رسانه‌محوری»  و حمایت از رسانه‌های ‌استانی است.
به گزارش ایسنا، مفتح تأکید کرد: پست و رسانه‌ها‌ وجه مشترکی با هم دارند که اطلاع‌رسانی و خبررسانی یکی از آنهاست.
مدیرکل پست فارس گفت: براساس بررسی‌های‌انجام شده روزنامه خبر جنوب به دلیل پرداختن به سوژه‌های‌خبری، سرعت درانتشار اخبار تولیدی، پرهیز از یک سویه‌نگری و تأثیرگذارترین روزنامه به عنوان سفیر پست معرفی شده است.
وی افزود: در این راستا باشگاه خبرنگاران جوان نیز به دلیل سرعت در انتشار داده‌ها‌در فضای مجازی و صدا‌و سیما به دلیل انتشار اخبار پست در گستره استانی و فراگیر سفیران نهاد پست معرفی شدند.
مفتح همچنین گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) نیز به دلیل سرعت و دقت در انتشار اخبار و همراهی و پشتیبانی رسانه‌ای پست به عنوان دستگاه اجرایی و اثرگذاری این خبرگزاری در فضای مجازی، به عنوان سفیر پست این استان مشخص شده است. مدیرکل پست فارس گفت: خبرگزاری قرآنی ایکنا هم به دلیل پرداختن به موضوعات مذهبی و اقتصاد مقاومتی و انتقال سریع آن به عنوان سفیر مذهبی پست فارس انتخاب شده است.
مفتح افزود: روزنامه‌های‌افسانه، عصر مردم، تماشا و نیم‌نگاه هم به دلیل همراهی و درج اخبار تولیدی در آذرماه و نقش پررنگ در اطلاع‌رسانی نوین در فهرست سفیران رسانه‌ای پست قرار گرفته‌اند.

درحاشیه: متأسفانه فرهنگ مطالعه‌رسانه‌های‌جمعی مدت‌هاست کمرنگ و حتی بی‌رنگ شده است و مدیران بطور شفاهی وحسب‌سلیقه‌ای ‌بعضی افراد از مفادمنتشر شده‌روزنامه‌های‌استانی مطلع ‌می‌شوند. حالا و علی‌رغم توجه ویژه روزنامه شیرازنوین به مباحث خبری اداره کل پست استان فارس ودرج اخبار با تیتر‌های‌صفحه نخست اما مدیر کل محترم این اداره به سادگی از کنار ماجرا گذشته و به گزینش روزنامه‌های‌استانی ‌می‌پردازد درحالی که اگر نیم‌نگاهی به صفحات نخست روزنامه‌های‌استانی داشته‌باشیم در خواهیم یافت که اخبار آن اداره کل بطور ویژه وخاص مورد توجه تیم خبری وتحریریه روزنامه شیرازنوین بوده وخواهد بود. 
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی