[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

یک واحد اقامتگاه همراهان بیمار به بهره‌برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

به همت خیرین مؤسسه حمایت از بیماران سوختگی امام حسین(ع)، هشت واحد اقامتی ویژه همراهان بیمار در محوطه بیمارستان خیرساز سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمؤمنین (ع) به بهره‌برداری رسید. 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین تأمین سلامت فارس، رئیس بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمؤمنین (ع) گفت: ساخت این اقامتگاه‌ها ‌با توجه به موقعیت جغرافیایی و فاصله این بیمارستان از سطح شهر، مراجعه بیماران سوختگی از سراسر استان و جنوب کشور جزو نیازهای ضروری این بیمارستان بوده است.
دکتر «محمدعلی حقوقی» ضمن اشاره به ارایه خدمات پیشرفته در این بیمارستان، نیاز به مرکز تحقیق و پژوهش در این مرکز را نیز از نیازهای ضروری این بیمارستان عنوان کرد.
دکتر «محمدمهدی مرزوقی» مدیر بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمؤمنین (ع) با اشاره به پیشینه این بیمارستان و تلاش مرحوم «نزاکت امتیاز» بنیانگذار این بیمارستان گفت: تلاش‌های‌آن بانوی بزرگ بسیار قابل تقدیر است و امید است دیگر نیازهای این بیمارستان نیز همچون ساخت این اقامتگاه به همت خیرین مرتفع شود. 
مدیرعامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس با اشاره به خدمات شایسته و فعالیت‌های‌خیرخواهانه مرحوم «نزاکت امتیاز» بانی این بیمارستان گفت: خیرین عرصه سلامت در کنار مراکز درمانی و بیمارستان‌های‌خیرساز و دولتی، تا کنون ۱۹ اقامتگاه همراه بیمار بنا کرده‌اند که بیش از ۲۷۰ هزار نفر شب، همراه بیمار را اسکان داده‌اند و با افتتاح این اقامتگاه شمار این مراکز به ۲۰ مورد ‌می‌رسد. 
دکتر «علی اکبر رامجردی» اضافه کرد: اقامتگاه مرکزی شیراز نیز به همت خیرین در مرحله ۷۰درصدی پیشرفت فیزیکی است که امیدواریم در آینده نزدیک پذیرای همراهان بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی شیراز باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی