[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

توقیف خودروی وانت بار حامل چوب جنگلی بلوط در جهرم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با تلاش نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان جهرم خودرو سواری حامل چوب‌های‌بلوط توقیف شد.
 مسعود طاهری سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جهرم با اعلام این خبر گفت: مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی در پی عملیات گشت و مراقبت درمنطقه سیمکان شهرستان جهرم با  مشاهده خودرو مشکوک طی یک عملیات تعقیب و گریز موفق به توقیف این خودرو حامل چوب درخت جنگلی بلوط شدند. وی افزود: پس از بازرسی از این خودرو حدود یک‌هزار و 350 کیلوگرم چوب بلوط کشف و ضبط گردید.
طاهری قیری در خصوص جزییات این عملیات افزود: این خودرو از منطقه کوه چنار به سمت سیمکان جهرم در حرکت بود و قصد فروش چوب‌ها‌ به کوره‌های ‌زغال و انتقال آن به خارج از استان را داشت که با اقدام به موقع مأموران یگان حفاظت در کم ترین زمان ممکن متوقف و متخلفان دستگیر، خودرو آنها به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل و متخلفان جهت سیرمراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند. سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جهرم در ادامه با اشاره به تلاش مأموران منابع طبیعی شهرستان و برخورد با قاچاقچیان فرآورده‌های‌جنگلی و مرتعی غیرمجاز شهرستان تصریح کرد: در این راستا قاطعانه با متخلفان و سودجویان اراضی ملی برخورد خواهد شد. وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان و فرصت‌طلبان نیازمند عزم و اراده همه اقشار جامعه است از شهروندان خواست در صورت اطلاع از حمل هر گونه فرآورده‌های‌جنگلی و مرتعی قاچاق مراتب را از طریق شماره تلفن 1504یگان امداد جنگل و مرتع اطلاع دهند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی