[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

بیش از ۴ هزار حادثه دیده سیل و آبگرفتگی امداد رسانی شدند، روزنامه شیراز نوین

525 امدادگر و نجاتگر استان فارس از تاریخ 24 آذرماه تاکنون؛ در خدمت به هموطنان محصور در سیل و آب‌گرفتگی خود، خدمت‌رسانی کرده و در این زمینه خدمات امدادی لازم را به 4 هزار و 903 تن ارائه کرده‌اند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر فارس؛ حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت این استان با تشریح گزارش عملیات امدادی سیل و آب‌گرفتگی در استان فارس از یکشنبه 24 تا صبح روز شنبه 30 آذر‌ماه جاری، گفت: 22 شهرستان ارسنجان، استهبان، اقلید، اوز، جهرم، خرامه، خنج، داراب، رستم، زرین‌دشت، سپیدان، شیراز، فراشبند، فسا، فیروزآباد، قیروکارزین، گراش، کازرون، لارستان، لامرد، مرودشت، مهر و نی‌ریز در این مدت در استان فارس تحت‌تأثیر سیل و آب‌گرفتگی بوده است. وی با اشاره به ارائه خدمات شبانه‌روزی امدادگران هلال‌احمر در شهر، روستا و مناطق عشایرنشین استان فارس، اظهار کرد: بر این اساس 4 هزار و 889 تن از هموطنان استان از خدمات امدادی لازم بهره برده و 120 تن از خدمات اسکان اضطراری استفاده کرده‌اند.
مدیر عامل جمعیت هلال‌‌احمر استان فارس با اشاره به امدادرسانی به یک هزار و 104 خانوار محصور در سیل، افزود: 89 تیم عملیاتی به همراه 6 دستگاه آمبولانس، 65 خودرو کمکدار سبک و 69 دستگاه موتور لجن‌کش در این عملیات‌ها ‌به کار گرفته شد. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این باره تصریح کرد: 750 بسته غذایی و اقلام زیستی شامل چادر امدادی، پتو، موکت، نایلون و والور از جمله اقلام توزیعی در حادثه سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک اخیر‌ می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی