[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

توقف خانگی ارژن، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین: 
تیم فوتسال ارژن در زمین خود مقابل نماینده استان مرکزی متوقف شد. از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال ایران عصر دیروز یک بازی حساس در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار شد که طی آن تیم‌های‌لبنیات ارژن شیراز و سن ایچ ساوه به تساوی 2-2 رسیدند.
در این مسابقه حمیدرضا کمالی سرمربی ارژن این نفرات را در ترکیب12 نفره تیمش قرار داده بود: مجتبی بذرافشان(دروازه‌بان اول)، سجادبندی‌سعدی، علی عرب‌زاده، سعید بلباسی، محمد بیضایی‌نژاد(کاپیتان)، حمید قهرمانی، مصطفی فخری، داوود خسروی، احسان قاسم‌نژادیان، آرش مرادیان، رضا طهماسبی اصل و علیرضا حیدری(دروازه‌بان دوم)
بازی با برتری تیم میهمان آغاز شد و سن ایچ در دقایق 2 و 5‌ می‌توانست به گل برسد که یک بار تیر دروازه ارژن لرزید و بار دیگر هم سعید بلباسی توپ را روی خط برگرداند. اما در ادامه این ارژن بود که سوار بر بازی شد و پس از این که ضربات سجاد بندی سعدی و داوود خسروی راهی به چارچوب پیدا نکرد، بیضایی‌نژاد هم نتوانست از پاس خوب فخری استفاده کند و اولین موقعیت خیلی خطرناک ارژن را در دقیقه 9 از دست داد. دو دقیقه بعد حمید قهرمانی هم خطری جدی روی دروازه میهمان ایجاد کرد که ضربه او با نوک انگشتان دروازه‌بان حریف راهی کرنر شد. 
در دقیقه 17 بالاخره قفل دروازه‌ها ‌گشوده شد. محمد بیضایی‌نژاد پشت ضربه کرنر قرار گرفت و توپ را مستقیم به سمت دروازه سن ایچ فرستاد که توپ با برخورد با پای مدافع، به شکل غیرمنتظره‌ای وارد دروازه شد. 
اما این گل یک دقیقه بیشتر دوام نداشت. در دقیقه 18 و لحظاتی پس از اینکه بذرافشان با واکنشی عالی جلوی گلزنی حریف را گرفت، مهدی کریمی موفق شد گل تساوی سن ایچ را به ثمر برساند.
اما این هم پایان اتفاقات نیمه اول نبود و در فاصله کمتر از 10 ثانیه مانده به پایان نیمه، بیضایی‌نژاد و قهرمانی ضد حمله‌ای دو نفره و سریع را ترتیب دادند و حمید قهرمانی با پاس محمد بیضایی‌نژاد، نهمین گل فصل خود را به ثمر رساند و نیمه اول با پیروزی دو بر یک ارژن به پایان رسید.
در نیمه دوم هم ابتکار عمل در اختیار شاگردان کمالی بود. در دقیقه 24 پاس بیضایی‌نژاد موقعیتی عالی را نصیب رضا طهماسبی کرد اما ضربه او از بالای دروازه راهی خارج شد.دو دقیقه بعد هم داوود خسروی نتوانست از پاس طلایی سجاد بندی‌سعدی استفاده کند و توپ او هم به گلر حریف برخورد کرد.
در دقیقه 34 هم سعید بلباسی و داوود خسروی در دو نوبت متوالی موقعیت‌هایی بسیار عالی را از دست دادند. اما در 5 دقیقه پایانی فشار سن ایچ بیشتر شد.
در دقیقه 36 مجتبی بذرافشان در دو نوبت درخشید و مانع فروپاشی دروازه ارژن شد، اما بالاخره در دقیقه 37 تسلیم شد و مهدی کریمی دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند.
در سه دقیقه باقی مانده هم هیچ اتفاقی روی دروازه‌ها ‌رخ نداد و در نهایت تیم ارژن شیراز برابر حریف بالای جدولی خود یک امتیاز گرفت و دو امتیاز را از دست داد.
در سایر بازی‌های ‌دیروز تیم مقاومت البرز با نتیجه سه بر یک مقابل میهمان خود فرش آرای مشهد تن به شکست داد، حفاری اهواز هم چهار بر دو بازی را به میهمانش شهروند ساری واگذار کرد، گیتی پسند اصفهان به سختی و با نتیجه سه بر دو اهورای بهبهان را برد، آذرخش بندرعباس با دو گل هایپر شاهین‌شهر را شکست داد، مس سونگون در قم با نتیجه 5 بر 3 سوهان محمد سیما را مغلوب کرد و بالاخره شاهین کرمانشاه با نتیجه سه بر یک ستارگان ورامین را از پیش رو برداشت.
در جدول رده بندی تیم مس سونگون 50 امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد، گیتی‌پسند با 46 امتیاز در رتبه دوم باقی ماند و فرش آرا هم با 42امتیاز رتبه سومی خود را حفظ کرد.
ارژن شیراز با 23 امتیاز تیم نهم جدول است و دو تیم شاهین کرمانشاه و آذرخش بندرعباس در رتبه‌های‌سیزدهم و چهاردهم، جدی ترین کاندیداهای سقوط هستند.
هفته بیست و سوم این رقابت‌ها ‌روز شنبه هفته آینده برگزار‌می‌شود و تیم ارژن شیراز در مشهد به مصاف تیم سوم جدول یعنی فرش آرا خواهد رفت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی