[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

عنوان چهارمی‌ جودوکاران فارس در مسابقات کشوری، روزنامه شیراز نوین

تیم جودوی فارس عنوان چهارمی ‌مسابقات کشوری را کسب کرد. محمد جناب‌زاده، مربی تیم فارس در خصوص چگونگی انتخاب نفرات و حضور در مسابقات، توضیحات کاملی داده است:
 بعد از انجام مسابقات انتخابی استان و مشخص شدن نفرات اول تا سوم و مشاهده مسابقات، ۹ نفر از بهترین‌های اوزان مختلف به اردو دعوت شدند که  پس از چند مرحله اردو و حدود ۱۰ جلسه تمرینی، با مشورت با کمیته فنی هیئت در وزن ۶۶ کیلو مسابقه انتخابی درون اردویی بین آقایان ملایری و حسین‌زاده برگزار شد که در دو مسابقه حسین‌زاده برنده شد و انتخاب شد.
 در وزن ۶۶ کیلوگرم سجاد حسین‌زاده در وزن ۷۳ کیلوگرم، آقایان سامان منصورنژاد و مجتبی ثاقب‌نام، در وزن ۸۱ کیلوگرم تورج چناری و مهدی فتحی‌پور، در وزن ۱۰۰ کیلوگرم مسعود شادمانی و در مثبت ۱۰۰ کیلوگرم محمد سادات‌شریفی انتخاب شدند که پس از ثبت‌نام و در هفته آخر، مجتبی ثاقب نام دچار آسیب‌دیدگی شده و از اعزام جا ماند.
در مسابقات ۶۶ کیلوگرم، سجاد حسین‌زاده پس از کسب سه پیروزی،  در مقابل قاسم نوری‌زاده با وجود ارائه یک مسابقه زیبا، با دادن یک وازاری از صعود به فینال باز ماند و جهت کسب مقام سوم با نماینده کرمانشاه مسابقه داد و موفق به کسب مدال برنز شد.
در وزن ۸۱ کیلوگرم پس از ۴ برد  در فینال مقابل یکدیگر قرار گرفته و فتحی پور پیروز شد.
در نهایت تیم فارس پس از تیم‌های تهران، البرز و لرستان با اختلاف یک نقره، در رتبه چهارم ایستاد.  یک مدال طلا توسط مهدی فتحی‌پور، یک مدال نقره توسط تورج چناری و یک مدال برنز توسط سجاد حسین‌زاده.
هدایت تیم فارس برعهده محمد جناب‌زاده بود و سرپرستی این تیم را هم ابوذر ارشاد برعهده داشت. ضمن اینکه مصطفی ایزدی نیز داور اعزامی ‌از فارس به این مسابقات بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی