[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

معاون استانداری فارس: اظهارات غیرکارشناسی مبنای درستی برای ارزیابی حوادث اخیر نیست، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: اظهارات غیرکارشناسی و مغرضانه مبنای درست و دقیقی برای ارزیابی حوادث و اتفاقات آبان ۹۸ که پس از اصلاح قیمت بنزین روی داد، نیست.
سید احمد احمدی‌زاده، سه‌شنبه در همایش روز ملی ثبت احوال در شیراز افزود: اینگونه حوادث را باید به شکل میدانی و با حضور در صحنه بررسی و مدیریت کرد و بدون حضور در میدان و از دور نمی‌شود در مورد آن اظهارنظر کرد.
وی ادامه داد: نحوه مدیریت و عملکرد نیروهای انتظامی و امنیتی و سعه‌صدر و خویشتنداری آنها در برخورد با معترضان سبب شد که کمترین میزان صدمات را در شهر شیراز داشته‌باشیم.
وی اظهار داشت: برنامه‌ریزی دشمن برای این حوادث بسیار دقیق بود اما با هوشیاری و آگاهی مردم و آمادگی نیروهای انتظامی و امنیتی این توطئه و نقشه خنثی شد. واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت. در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انجام ۲ مرحله از انتخابات دوم اسفند ۹۸ یعنی نام‌نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و بررسی صلاحیت آنها توسط هیئت‌های اجرایی، افزود: این بررسی‌ها به احراز صلاحیت ۸۵ درصد داوطلبان منتهی شد.
احمدی‌زاده بیان کرد: تلاش‌های بسیاری شد تا کمترین رد صلاحیت را داشته‌باشیم چرا که هرچه تعداد داوطلبان بیشتر باشد، انتخابات رقابتی‌تر و حضور مردم نیز پُرشورتر و گسترده‌تر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی