[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

اجرای طرح ایران مهارت در ۳۵۵ دبیرستان فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس از اجرای طرح ایران مهارت ویژه دانش‌آموزان دوره اول متوسطه در 355 مدرسه فارس با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای‌استان در سال گذشته خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، بهنام حیدری در نشست مشترک کمیته ساختار و فناوری‌های‌مدیریتی فارس که با حضور مسئولان سازمان فنی و حرفه‌ای ‌استان برگزار شد، گفت: این جلسه  با محوریت برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری به منظور اجرای طرح آموزش‌های‌مهارتی کوتاه‌مدت با عنوان « طرح ایران مهارت» ویژه دانش‌آموزان دوره اول متوسطه استان برگزار گردیده.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس افزود: در راستای تأکیدات ریاست محترم جمهوری مبنی بر ارائه آموزش‌های‌مهارتی به دانش‌آموزان  و انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان آموزش‌های‌فنی و حرفه‌ای‌کشور با وزارت آموزش و پرورش، این طرح  از سال گذشته در مدارس استان به اجرا در آمده است. وی افزود: طرح ایران مهارت در سال تحصیلی گذشته  در 355 دبیرستان منتخب و مجری دوره اول متوسطه استان شامل مدارس استعداد‌های‌درخشان، شاهد، هیئت امنایی، نمونه دولتی، عادی دولتی، غیردولتی و شبانه‌روزی برگزار شد.
حیدری تأکید کرد: لازم است به نحوی برنامه‌ریزی شود که نظارت و ارزیابی دقیقی از عملکرد و نحوه اجرای این طرح داشته‌باشیم تا بتوانیم با بررسی نقاط ضعف و قوت آن، زمینه ارتقای  کمی و کیفی اجرای این طرح  ملی را فراهم نماییم. رئیس اداره آموزش‌های دوره اول متوسطه آموزش و پرورش فارس نیز گفت: امسال این طرح در سطح تمامی مدارس متوسطه دوره اول استان و در طول سال تحصیلی در قالب فعالیت‌های‌فوق برنامه مدارس تا پایان شهریور ماه اجرا و در پایان دوره نیز به دانش‌آموزان موفق، گواهی معتبر ارائه ‌می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی