[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مشورت جایگاه دانشگاه را ارتقاء ‌می‌بخشد ، روزنامه شیراز نوین

نشست رئیس  دانشگاه علوم پزشکی شیراز با استادان و مدیران گروه‌های‌بالینی؛ تأکید بر تلاش ویژه اساتید در ارتقای جایگاه آموزش و پژوهش دانشگاه در کشور.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست با استادان و مدیران گروه‌های‌بالینی بر تلاش ویژه استادان دانشگاه برای ارتقای موضوع «آموزش» در مراکز آموزشی و درمانی و بهبود رتبه آموزش و پژوهش دانشگاه در کشور تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» با تأکید بر تعامل دانشگاه با مسئولان ارشد استان با حفظ استقلال به عنوان نخستین رویکرد، این امر را موجب پیشبرد اهداف مجموعه سلامت دانست.
او با اشاره به موضوع «مشورت کردن» به عنوان دومین رویکرد دانشگاه، توجه به این موضوع را موجب رشد و ارتقای یک مجموعه برشمرد و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، نخستین نشست سرپرست دانشگاه با تشکل‌های‌دانشجویی آغاز شد.
دکتر لطفی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در عرصه آموزش، در میان دانشگاه‌های‌کشور شاخص است، تأکید کرد: باید با تعامل و مشورت برای حفظ و ارتقای این جایگاه تلاش کنیم.
دکتر لطفی  همچنین تربیت دانشجو را از اولویت‌های‌این دانشگاه برشمرد و ادامه داد: مشورت‌خواهی و هم‌اندیشی در این امور موجب شده تا به نتیجه‌های‌خوبی دست یابیم.
او با تأکید بر نقش استادان جوان در حوزه آموزش، افزود: باید از توانمندی استادان جوان در گروه‌های‌آموزشی و بالینی دانشگاه بهره برده و با کمک استادان پیشکسوت، به ارتقای آموزش پرداخته شود.
دکتر لطفی آمادگی و حمایت خود را در زمینه بهبود روند آموزش در دانشگاه اعلام کرده و افزود: درب اتاق رئیس دانشگاه بر روی استادان، همیشه باز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی