[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

گرایی: حرفم را روی تشک می‌زنم، روزنامه شیراز نوین

دارنده 2 مدال برنز کشتی فرنگی جهان با بیان اینکه هر کسی دوست دارد می‌تواند در 77 کیلوگرم کشتی بگیرد، گفت: من حرفم را روی تشک می‌زنم. به گزارش ورزش سه، محمدعلی گرایی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد حضورش در مسابقات باشگاه‌های جهان اظهار داشت: در بجنورد دو کشتی گرفتم. خدا را شکر هر دو مبارزه را با برد پشت سر گذاشتم. قرار بود خودم را در جام جهانی محک بزنم که آن رقابت‌ها لغو شد و بعد در مسابقات باشگاه‌های جهان روی تشک رفتم. فکر می‌کنم حدود 20 روز دیگر هم باید در ایتالیا روی تشک بروم.
وی ادامه داد: سطح رقابت‌های باشگاه‌های جهان نسبت به سال‌های گذشته پایین‌تر بود و می‌شود گفت که رقابت اصلی بین کشتی گیران و تیم‌های داخلی بود. من در لیگ داخلی کشتی نگرفتم و قراردادم با بازار بزرگ را فسخ کرده بودم تا در جام جهانی روی تشک بروم، که جام جهانی لغو شد و من از این محل متضرر شدم.
نفر سوم وزن 77 کیلوگرم مسابقات جهانی 2019 نورسلطان در مورد اینکه سعید عبدولی هم قرار است خودش را برای المپیک در این وزن محک بزند، گفت: هر کسی دوست دارد می‌تواند در 77 کیلوگرم کشتی بگیرد. برای من فرقی ندارد. در توکیو می‌خواهم مدالم را بگیرم. من حرف‌هایم را روی تشک می‌زنم. سهمیه المپیک را هم گرفته‌ام و خوشبختانه دغدغه سهمیه هم ندارم.
گرایی در خصوص برادرش رضا عنوان کرد: رضا هم خودش را آماده می‌کند که نظر کادرفنی تیم ملی را برای حضور در مسابقات گزینشی جلب کند، به امید خدا در همان گزینشی اول کار را تمام می‌کند تا بعد از آن برای حضور در المپیک آماده شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی