[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

شگفتی‌سازی ماهان در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: اولین هفته از دور برگشت لیگ برتر فوتبال استان فارس هفته گذشته با برگزاری شش دیدار به انجام رسید و با یک شگفتی بزرگ همراه بود. تیم صدرنشین استوک مرودشت در زمین خود میزبان تیم رده هفتمی ‌ماهان نوین بود و در پایان با دو گل مغلوب میزبان خود شد. تیم ماهان در بازی رفت نیز در ورزشگاه اختصاصی خود با یک گل نماینده مرودشت را مغلوب کرده بود.
تیم رده دومی ‌ایمان سبز هم این هفته نتوانست به پیروزی برسد و در برابر تیم سوم جدول یعنی پدیده ستارگان آباده با تساوی سه بر سه متوقف شد. این دیدار در آباده برگزار شده بود.
همچنین هلال احمر گراش که در رتبه چهارم جدول قرار دارد، هفته گذشته به کازرون رفت و با تساوی بدون گل مقابل کاروتک این شهر متوقف شد.
پرسپولیس شیراز که به مُهر رفته بود، بُنتو را با یک گل شکست داد و 20 امتیازی شد و به رتبه پنجم صعود کرد. زاگرس شیراز هم در مقابل ایرانیان ته جدولی تن به شکست داد. این اولین پیروزی ایرانیان در این مسابقات بود و باعث شد پایین جدول از جذابیت خاصی برخوردار شود.
و بالاخره در آخرین بازی، تیم پادنای میمند در زمین خود میزبان تیم لیدومای نورآباد بود و برابر حریف خود تن به شکست چهار بر دو داد. این ششمین شکست پادنا و سومین پیروزی لیدوما بود.
در جدول رده بندی تیم استوک مرودشت با 24 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های ایمان سبز شیراز و پدیده ستارگان آباده با 23 و 20 امتیاز دوم و سوم هستند. در انتهای جدول هم زاگرس شیراز با 8 امتیاز یازدهم است و ایرانیان با پیروزی این هفته 5 امتیازی شد، اما در همان رتبه آخر جدول باقی ماند.
در هفته سیزدهم رقابت‌ها که فردا آغاز می‌شود، تیم لیدوما در نورآباد میزبان ایمان سبز شیراز است، پادنای میمند از زاگرس شیراز پذیرایی می‌کند، پرسپولیس شیراز به مصاف پدیده ستارگان آباده می‌رود، ایرانیان شیراز با کاروتک کازرون دیدار می‌کند، ماهان نوین در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان بُنتو اسیر مهر خواهد بود و هلال احمر در گراش میزبان تیم صدرنشین استوک مرودشت خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی