[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

افزایش بودجه عمرانی ۹۹، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که برای به اتمام رساندن پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام در کشور به بیش از ۸۰ هزار میلیارد اعتبار نیاز است که دولت به تنهایی قادر به تأمین آن نیست و باید از بخش خصوصی استفاده شود.
سید احسن علوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بودجه عمرانی سال ۱۳۹۹ کشور بیان کرد: بودجه عمرانی در سال آینده حدود ۱۴ درصد افزایش دارد و اگر این اعتبار تخصیص یابد تأثیر مثبتی به دنبال خواهد داشت.
وی در ادامه اظهار کرد: بودجه سال جاری در حوزه عمرانی ۶۳ هزار میلیارد تومان بود و بودجه سال آینده در این بخش به ۷۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. آنچه که مهم است تخصیص اعتبارات است تا منجر به اجرایی شدن پروژه‌های عمرانی شود.
نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه بخش عمرانی همواره مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد و واقعیت این است که برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کل کشور به بیش از ۸۰ هزار میلیارد اعتبار نیاز داریم که عملاً دولت نمی‌تواند این میزان را محقق کند. علوی در ادامه تأکید کرد: باید پروژه‌ها و طرح‌های نیمه‌تمام را با به میدان آوردن بخش خصوصی و اهمیت و حمایت از آنان پیش ببریم. قطعاً دولت با این روال نمی‌تواند در پیشبرد تمام پروژه‌ها و طرح‌ها موفق باشند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی