[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۰
  • دوره جدید

شایعه تهدید در صورت تغییرات بودجه کذب است، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به شایعه تهدید رئیس‌جمهوری به استعفا در صورت رد شدن کلیات لایحه بودجه ۹۹ گفت: جریان نانش در حاشیه‌سازی است و با  مأیوس کردن مردم می‌خواهند به برنامه‌های خود برسند.
«محمدعلی وکیلی» روزجمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همواره مباحث کمیسیون تلفیق را پیگیری می‌کنم  و در این چند روز نشیندم هیچ یک از نمایندگان به نقل از محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس‌جمهوری ، سخن از تهدید حسن روحانی به  استعفا آن هم به دلیل رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ به میان بیاورد.
وی با بیان اینکه  کشور روزهای دشواری را طی می‌کند و به همین دلیل بیش از هر زمان دیگر برقراری آرامش در کشور نیاز داریم، ادامه داد: جالب است در این فضا جمعی که هویت‌شان هم برای مردم شناخته شده است سعی در ایجاد تنش و هیاهو آفرینی دارند.
وکیلی افزود: این جمع افراد فرصت‌طلبی هستند که نانشان در مأیوس شدن مردم و حاشیه‌سازی است، فرصت‌طلبانی که ابایی از ایراد سخنان نادرست و ناحق ندارند و فقط می‌خواهند خودشان را تحمیل کنند.
«نصرالله پژمان‌فر»  روزپنجشنبه در گفت و گویی مدعی شد که در جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه با کمیسیون تلفیق، نوبخت نمایندگان را به استعفای رئیس‌جمهوری در صورت تصویب نشدن کلیات لایحه بودجه تهدید کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی