[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

دوچرخه سواران پا به رکاب شوند ، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه 10 شیراز از پروژه احداث مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی در سطح منطقه خبر داد. شهردار منطقه 10 گفت: با توجه به سیاست‌های شهردار شیراز و شورای اسلامی دوره پنجم از اجرای پروژه‌های‌انسان محور، اجرای عملیات پروژه احداث مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی در دستور کار منطقه قرار گرفت.
به گزارش ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه 10؛ مهندس احمدزاده تصریح کرد: این پروژه در 6 فاز و با طول حدود 20 کیلومتر است که در طول مسیر این پروژه مبلمان شهری، سرویس بهداشتی، آبخوری، روشنایی کامل مسیر صورت پذیرفته است که ‌می‌توان گفت این پروژه احداث پیاده‌راهی کامل در محور شمال غرب شیراز ‌می‌باشد. احمدزاده خاطر نشان کرد: در حال حاضر فاز 5 این پروژه که در پارک وحدت به طول 2/2 کیلومتر‌می‌باشد، اجرایی شده است و فاز اول آن از حدفاصل شهرک بزین تا خیابان هاتف واقع در ضلع جنوبی بلوار دکتر حسابی با اعتبار ریالی حدود 7 میلیارد ریال که با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در حال انجام می‌باشد.
وی افزود: فاز دوم این پروژه حدفاصل پل جهاد تا کمربندی امام خمینی به طول 8/3کیلومتر از ابتدای اسفندماه آغاز خواهد گردید و همچنین فازهای  3 و 4 نیز در سال 99 آغاز به کار خواهد کرد. احمدزاده در ادامه گفت: فاز 6 این پروژه پس از تکمیل چپگرد صدرا از شهرک گلستان تا شهرک بزین به طول 2 کیلومتر عملیات اجرایی آن آغاز ‌می‌گردد.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی