[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

راه مشکل اصلی قیر وکارزین است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس در یازدهمین سفر به شهرستان‌های‌استان خبر داد: مهم‌ترین مشکل شهرستان قیروکارزین، محور ارتباطی قیر به جهرم است و دراین راستا از اتلاف منابع و انتخاب غیر معقول در انتخاب پروژه جلوگیری خواهیم کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس مهم‌ترین مشکل شهرستان قیروکارزین را موضوع راه ارتباطی قیر به جهرم عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی در جلسه‌ای‌که به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان قیروکارزین در محل سد بزرگ سلمان فارسی این شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه‌های ‌اجرایی قیروکارزین تشکیل شد، تصریح کرد: در شرایط سخت اقتصادی، ‌می‌بایست بهترین تصمیم‌ها‌ را اتخاذ نمائیم.  وی در عین حال گفت: با شناسایی دقیق مشکلات و با همفکری، باید داشته‌های‌محدود را به نحو احسن توزیع کنیم. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی، قولی که قابلیت اجرا شدن نداشته‌باشد نمی‌دهیم، اظهار داشت: از اتلاف منابع و انتخاب‌های‌غیر معقول در انتخاب پروژه جلوگیری خواهیم کرد. دکتر نوروزی با تأکید بر اینکه موضوع راه ارتباطی قیر به جهرم از مهم‌ترین مشکلات پیش روی شهرستان قیروکارزین است، افزود: قطعاً کمک خواهیم کرد تا مشکلات حیاتی شهرستان قیروکارزین برطرف شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش از بررسی مشکل پل ارتباطی روستاهای هنگام و مبارک آباد، رفع مشکلات محرومیتی دهستان زاخرویه، سالن چند منظوره صاحب‌الزمان(عج) مرند مرکز بخش افزر با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد، سالن ورزشی امام شهر با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی، سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش، آموزشگاه فاطمیه با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی، آموزشگاه طالقانی با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی، آموزشگاه خیرساز خلیلی در علی‌آباد، تعریف کد اعتباری برای ۶ روستای شهرستان و کمک به شهرداری‌های‌این شهرستان خبر داد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در بخش پایانی سخنانش بر ضرورت بهره‌مندی کشاورزان شهرستان قیروکارزین از آب سلمان فارسی تأکید کرد.
حجت الاسلام عنایت اله اکبری امام جمعه و علی محمد‌کریمی فرماندار و تعدادی از مدیران دستگاه‌های‌اجرایی این شهرستان نیز در این جلسه به بیان مسائل و مشکلات این شهرستان پرداختند.  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در جریان سفر به شهرستان قیروکارزین، از سد سلمان فارسی، ساختمان فرمانداری، پل ارتباطی مبارک آباد، محور قیر به جهرم به طول ۱۱ کیلومتر در گردنه شهید چوپانی که نیاز به روکش آسفالت دارد و بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام محمدباقر(ع) قیروکارزین بازدید کرد.
لازم به ذکر است، شهرستان قیروکارزین با جمعیتی بالغ بر 71 هزار نفر و در 218 کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است. این شهرستان دارای دو بخش مرکزی و افزر و ۵ شهر به نام‌های‌قیر، کازرین، امام شهر ، مبارک‌آباد و افزر ‌می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی