[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید.
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

برای وام تعمیرات به هر بانکی که مراجعه می‌کنیم یا می‌گویند که قسمت اعتبارات آنها فعلاً تعطیل است و یا سودهای بسیار زیادی در مدت دوساله طلب می‌کنند. این بانکداری اسلامی نیست که از محتاج بودن افراد نیازمند ارتزاق کنند و پول به جیب بزنند. از مراجع تقلید و دولت خواستار ورود به این مشکل را داریم. 
محمدی 
 
  صبح‌ها بسیاری از مغازه دارها جلوی دکان خود را با آب فراوان می‌شویند. خواهشمند است تا نسبت به معضل کم آبی توجه بیشتری صورت گیرد. در خبرها خواندیم که با وجود بارندگی‌های اخیر هنوز نیمی از گنجایش سدهای فارس خالی است. 
محبی 
  مدت زیادی از عملیات لوله گذاری در خیابان باغ حوض گذشته است. با این وجود هنوز روند ترمیم آسفالت خیابان آغاز نشده و این مسأله مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود آورده است. 
تقی زاده 
  در طول روز مشاهده می‌کنیم که در بعضی از کوچه‌ها و خیابان ها، چراغ‌های روشنایی معابر روشن است و انرژی به هدر می‌رود. از اداره برق می‌خواهیم تا نظارت بیشتری در این زمینه اعمال کند. با توجه به پیش رو بودن فصل تابستان می‌توان بدین وسیله از خاموشی‌ها جلوگیری کرد. 
محمودی 
  پروژه ساخت و سازهای روبروی باغ عفیف آباد بسیار زیبا خواهد شد. اما تمام نشدن روند اجرایی آن در ایام نوروز یکی از معضلات شهر شیراز بود. شهرداری به عنوان متولی امر می‌توانست چند ماه قبلتر این پروژه را آغاز کند تا در ایام نوروز به بهره برداری کامل برسد. مسئولان توجه داشته باشند که باغ عفیف آباد شیراز یکی از دیدنی ترین باغ‌موزه‌های کشور به شمار می‌رود. 
علی یاری

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی