[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

فارس آماده میزبانی از رویدادهای جهانی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در دیدار با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به بیان موضوعات مختلفی در حوزه ورزش و جوانان استان پرداخت.
دکتر رحیمی با بیان اینکه توسعه و تجهیز اماکن ورزشی استان فارس  بر اساس اهداف برنامه راهبردی ورزش استان و در جهت تحقق چشم‌انداز این برنامه در سال ۱۴۰۰ در چند سال اخیر بوده، عنوان کرد:  این اهداف در کنار سایر ظرفیت‌های موجود همچون اماکن تاریخی، فرهنگی و گردشگری هتل، حمل و نقل و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی استان فارس، سبب شده است این استان بیش از پیش قابلیت میزبانی رویدادهای بزرگ بین‌المللی و ملی را داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه فارس در ۶ ماه آینده میزبان ۱۲ رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی است که تعداد بی‌شماری مهمان خارجی و ورزشکار داخلی در آن شرکت می کنند، عنوان کرد: با توجه به اهمیت برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی در جهت توسعه ورزش همگانی و ایجاد نشاط و شادابی در میان مردم به عنوان یک ضرورت اجتماعی، مساعدت و حمایت ویژه وزرات از اداره کل ورزش به عنوان متولی این امر سبب برگزاری موفق این برنامه ها خواهد شد.
 استاندار فارس همچنین به اجرای عملیات احداث سالن 6 هزار نفری  اشاره کرد و خواهان دستور وزیر ورزش به شرکت پیمانکار به منظور تسریع در روند اجرا و پایان پروژه در زمان مقرر شد.
 دکتر رحیمی با اشاره به احداث ۱۰ چمن مصنوعی روستایی در شهرستان شیراز، ۱۰ چمن مصنوعی روستایی در شهرستان جهرم، ۱۵  چمن مصنوعی در شهرستان‌های لامرد و مهر با دستور وزیر ورزش اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه عملیات اجرایی این پروژه ها در حال انجام است، دستور وزیر ورزش در پرداخت مطالبه 5 هزار میلیون ریالی پیمانکاران این پروژه ها مؤثر خواهد بود.
استاندار فارس همچنین خواهان توجه بیش از پیش وزارت ورزش و جوانان به امور ورزش و جوانان فارس در قالب زیرساخت‌ها، هیئت‌های ورزشی، باشگاه‌ها، تیم‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شد.
 در این دیدار حیدرعلی کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز دکتر رحیمی را همراهی کرد. مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان نیز ضمن قدردانی از پیگیری مستمر و توجه ویژه استاندار فارس به حوزه ورزش و جوانان، اظهار کرد: در سایه این پیگیری ها و همچنین تلاش‌های همکاران این وزارت خانه در ستاد و استان فارس، پیشرفت‌های درخور توجهی در امور ورزش و جوانان حاصل شده است.
 وی همچنین اعلام کرد وزارت ورزش و جوانان همکاری لازم را به منظور تحقق اهداف استان فارس در حوزه ورزش و جوانان خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی