[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

قاچاقچیان غافلگیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس فرمانده انتظامی فارس از کشف ۲۲۱۸ کیلوگرم انواع مواد‌مخدر ظرف مدت ۴۸ ساعت در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه ٢١ متهم به قاچاق موادمخدر دستگیر شده‌اند.
سردار رهام‌بخش حبیبی شنبه ٧ دی در یک کنفرانس خبری افزود: طی ٥ عملیات منسجم و غافلگیرکننده در سراسر استان فارس و با زمین‌گیر کردن ۵ باند حرفه‌ای مقدار ۲۲۱۸ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده و ۲۱ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
او ادامه داد: یکی از باندهای تهیه و توزیع موادمخدر با جاسازی مواد در موتور یک خودروی وانت قصد انتقال این مواد به داخل استان را داشت که در یک عملیات شناسایی و بعد از یک تعقیب و گریز، زمین گیر شد.
فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه از ٥ باند مذکور، ١٤ دستگاه خودرو سبک و سنگین کشف و توقیف شد، خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون٤٠ تن انواع مواد مخدر کشف شده که به زودی امحاء آنها انجام خواهد شد. حبیبی همچنین از شناسایی و دستگیری عوامل و اعضای باند سرقت‌های داخل خودرو و منزل هم خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت داخل خودرو که در مرکز و شرق شهر شیراز مبادرت به سرقت می‌کردند را دستگیر کرده‌ام و این افراد تاکنون به ١٣٠ فقره سرقت درون خودرو اعتراف کرده‌اند.
فرمانده پلیس فارس با اشاره به دستگیری اعضای یک باند سرقت خودرو در فارس، گفت: اعضای این باند بیشتر به دنبال سرقت خودروهای پراید مدل پائین بودند و خوشبختانه تاکنون تعدادی از خودروهای مسروقه کشف شده است. حبیبی همچنین با اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت از منازل گفت: از این باند ٥ دستگاه زانتیا، سمند، پژو پارس و پژو ٤٠٥ کشف شده است. این مقام انتظامی با بیان اینکه برخی از کالاهای مسروقه توسط این باند، به مالباختگان تحویل شده است، خاطرنشان کرد: اعضای این باند ٣٣ فقره سرقت منزل و ٣٠ فقره سرقت مغازه به ارزش ریالی بالای ٣٠ میلیارد تومان انجام داده بودند.
حبیبی همچنین در خصوص دستگیری یک کلاهبردار در شیراز نیز خاطرنشان کرد: فردی با راه‌اندازی یک سایت در خارج کشور، رواج قمار و شرط‌بندی را دنبال می‌کند؛ رابط این فرد در شیراز  با اغفال سه نفر ۴۰ حساب بانکی به نام آنان باز کرده و از این طریق به کسب مال نامشروع مشغول بود.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: فرد مورد نظر که قصد داشت از کشور خارج شود، در شیراز دستگیر شد و با دستگیری او، سه فرد اغفال شده نیز شناسایی و دستگیر شده‌اند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی