[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

درمان درد بدون جراحی در شیراز کلید خورد ، روزنامه شیراز نوین

نخستین کلینیک فوق تخصصی درد ناب خاورمیانه در شیراز فعالیت خود را آغاز کرد.  دکتر محمد رادمهر مؤسس کلینیک فوق تخصصی درد  در شیراز با اشاره به فعالیت این مرکز به عنوان یکی از مجهزترین و کامل‌ترین کلینیک‌های‌درد کشور وحتی خاورمیانه، گفت: این مرکز مرجعی است که به صورت فوق‌تخصصی در جهت تسکین درد فعالیت دارد.
این فوق تخصص کنترل  و درمان درد  افزود: بعضی مواقع دردهایی در نواحی مختلف بدن ایجاد‌ می‌شود که موجب کسالت و حتی مانع انجام فعالیت‌های ‌روزانه‌می‌شود اما بسیاری از افراد از راهکارهای موجود به منظور رهایی از درد بی‌اطلاع هستند.
این فوق تخصص درد با اشاره به هزینه گزاف و وقت طولانی که برای رهایی از دردها صرف‌ می‌شود، بیان کرد: در نهایت هم مشخص نیست که آیا فرد این احساس رهایی از درد را برای همیشه با خود به همراه دارد یا خیر. وی فعالیت مراکز تخصصی با هدف  تشخیص درد و رهایی از آن را بهترین راهکار برای کمک به بهبود و تسکین درد، اعلام کرد و گفت:  در همین راستا  کلینیک فوق تخصصی درد ناب شیراز به عنوان یک کلینیک چندتخصصی از جمله جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی، فوق تخصص ستون فقرات، نورولوژی، روانپزشکی، طب فیزیکی و توانبخشی، روماتولوژی و داخلی و رشته‌های‌پیراپزشکی، فیزیوتراپی و مشاور تغذیه، فعالیت خود را آغاز کرده است.
دکتر رادمهر در مورد نحوه فعالیت کلینیک دردناب شیراز، اظهار کرد: در این کلینیک بیماران بعد از مراجعه و شرح حال بیماری، مورد معاینه فیزیکی و اقدامات تشخیصی مورد نیاز مانند ام آر ای، عکس، سی تی‌اسکن و نوارهای عصب عضله درصورت نیاز قرار‌می‌گیرند وسپس برای درمان آنها اقدام ‌می‌شود. 
مؤسس کلینیک فوق تخصصی درد ناب شیراز با اشاره به اینکه روند درمان برخی مواقع صد درصد و در برخی مواقع به صورت کاهش درد است؛ ابراز کرد: کاهش درد به این معنا است که فرد بتواند به زندگی عادی بازگشته و کیفیت زندگی خوبی داشته‌باشد.
این فوق تخصص ودرمان درد یادآور شد: کارهایی که در کلینیک درد صورت ‌می‌گیرد، همیشه منجر به اقدام مداخله‌ای ‌نمی‌شود و در برخی مواقع پس از برسی و مشورت بدون اقدام مداخله‌ای، تنها دارو درمانی یا ارجاع بیمار به کلینیک فیزیوتراپی محقق‌می‌شود.
در ادامه دکتر حبیب الله  ذاکری مؤسس کلینیک فوق‌تخصصی درد ناب شیراز  فوق تخصص و کنترل درد با بیان اینکه تمام امکانات و روند درمان در کلینیک درد ناب شیراز به صورت تجمیعی است درکوتاه‌ترین زمان ممکن، تصریح کرد: هنگامی که بیماری مراجعه‌ می‌کند در صورت ضرورت، مشاوره‌ها، ام ار ای، سی تی اسکن و حتی ماموگرافی و رادیولوژی و... در این مکان در زمان محدود انجام ‌می‌شود. این فلوشیپ تخصصی کنترل درد  خاطرنشان کرد: اقدامات درمانی این کلینیک برای بیمار در قسمت‌های‌مختلف بدن است و اگر بخواهیم ستون فقرات را درنظر بگیرم شامل مهره‌های‌گردنی، سینه‌ای،کمری و دنبالچه‌ می‌شود.
دکتر ذاکری ادامه داد: تمام جراحی‌هایی که در این کلینیک انجام ‌می‌شود به صورت مداخله‌ای‌ و با بی‌حسی  و بدون بیهوشی است به این معنا که نقاهت وبستری طولانی وجود ندارد و مدت استراحت در منزل 48 تا 72 ساعت است. این فوق تخصص کنترل و درمان درد همچنین با اشاره به سیستم اینترنتی این مرکز جهت نوبت‌دهی به متقاضیان، ابراز کرد: امکان رزرو نوبت در 6‌ماه برای بهره‌گیری از خدمات این مرکز فوق تخصصی وجود دارد و نیاز به مراجعه حضوری نیست‌.
گفتنی است، بیماران‌ می‌توانند برای دسترسی آسان به خدمات درمانی کلینیک فوق تخصصی درد ناب شیراز از طریق درگاه اینترنتی http://nabpainclinic.com/  یا از طریق شماره تلفن‌های‌ ۴ -07132311091 نوبت خود را رزرو یا برای دریافت هرگونه سئوال با استفاده از این شماره‌ها‌اطلاعات کافی را دریافت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی