[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

کامیاب: تمام تلاش ما ایجاد زیرساخت مناسب برای ورزش جوان‌هاست، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: در راستای سیاست‌های اداره کل و توسعه زیرساخت‌های ورزشی تعداد 300 زمین چمن مصنوعی در استان احداث یا در حال تکمیل است که بسیاری از این طرح‌ها به بهره برداری رسیده است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ‌با بیان این مطلب گفت: در راستای سیاست‌های اداره کل و برنامه راهبردی در بحث توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سطح استان، تعداد 300 زمین چمن مصنوعی در برنامه داشتیم که این هدف تا حدود زیادی محقق گردیده است.
وی افزود: از این تعداد 20 زمین چمن مصنوعی در مرکز استان احداث شده که در اختیار علاقه‌مندان به رشته فوتبال قرار گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین گفت: تلاش شده است تا در بسیاری از روستاهای دورافتاده استان که فاقد فضای ورزشی بودند بتوانیم حداقل یک فضای ورزشی زمین مینی‌فوتبال ایجاد کنیم که این موضوع به لطف خداوند بزرگ و کمک و مساعدت مسئولان استان و شخص استاندار محترم و ورزش‌دوست استان تحقق یافته است.
کامیاب با بیان اینکه برای احداث این پروژه‌های ورزشی منابع مالی قابل توجهی هزینه شده است، بیان کرد: برای ساخت هریک از این پروژه‌ها که عمدتاً مینی‌فوتبال هستند مبلغ 500 میلیون تومان هزینه شده است و زمین‌های بزرگ و استاندارد نیز هر یک مبلغ ٢/۵ میلیارد تومان اعتبار در برداشته است. دبیر شورای عالی ورزش استان همچنین به ساخت و احداث ۴٣ زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد دیگر اشاره کرد و با بیان اینکه این تعداد زمین نیز به سرعت تکمیل و در اختیار ورزش دوستان در جای‌جای این استان قرار خواهد گرفت، افزود: برای خدمت به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمام سعی و تلاش مجموعه اداره کل این است که بتوانیم زیرساخت‌های مناسب را در اختیار علاقه‌مندان به ورزش و جوانان و نوجوانان قرار دهیم.
وی با بیان اینکه از این تعداد ٣٠ زمین تاکنون تکمیل و تحویل شده است، گفت: مابقی این زمین‌ها به سرعت احداث و تکمیل خواهد شد و در شهریور سال ٩٩ در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در خاتمه با اشاره به اینکه احداث این فضای ورزشی کمک شایانی در تأمین سلامتی افراد جامعه و بخصوص مردم روستاها خواهد داشت، افزود: این اقدامات با هدف تأمین سلامتی و شور و نشاط اجتماعی و انگیزه برای نوجوانان و جوانان صورت گرفته است که امیدواریم بتوانیم گام‌های بیشتری در این راستا برای مردم استان برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی