[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۴
  • دوره جدید

مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیرازیک ظرفیت فوق‌العاده است، روزنامه شیراز نوین

دکتر سپهری، رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی کشور و دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای‌و مهارتی نهاد ریاست جمهوری صبح دیروز با همراهی دکتر مختاری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای ‌فارس از کارگاه‌های مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای ‌فارس دکتر سپهری ضمن بازدید از کارگاه‌های کنترل ابزار دقیق، PLC سطح یک و دو، انرژی‌های‌نو، برق صنعتی و همچنین فن ورز شبکه هوایی در گفتگویی با کارآموزان و مربیان از نزدیک در جریان روند ارائه آموزش‌های‌ مهارتی در این مرکز قرار گرفت. همچنین در حاشیه این بازدید دکتر احسان ایزدی، رئیس حوزه مدیریت اداره کل به تشریح سند توسعه پایدار آموزش‌های ‌فنی و حرفه‌ای ‌فارس پرداخت و توضیحاتی را در خصوص نحوه تدوین این سند بیان کرد.
رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی کشور در پایان این بازدید اظهار کرد: مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز از ظرفیت‌های‌فوق‌العاده‌ای‌برخوردار است و بایستی با برنامه‌ریزی صحیح و استفاده از این پتانسیل بتوانید زمینه اشتغال کارآموزان را فراهم آورید. این مقام مسئول خاطر نشان کرد: وجود جمع کثیری از فارغ‌التحصیلان در کارگاه‌های آموزشی این مرکز بیانگر این نکته است که نظام آموزش‌های‌عالی کشور به دلیل عدم ارائه آموزش‌های ‌عملی در کنار آموزش‌های تئوری نتواسته است نیاز‌های‌بازار کار و صنایع را مرتفع نماید و در این بین نظام آموزش‌های‌فنی و حرفه‌ای‌ توانسته است با ارائه آموزش‌هایی منطبق با نیاز کار این نقیصه را تا حد زیادی پوشش دهد. 
دکتر سپهری در پایان با اشاره به سند توسعه پایدار آموزش‌های‌مهارتی تیم مدیریتی، کارشناسی و عملیاتی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای ‌فارس را تیمی چابک و پرانرژی دانست و از کیفیت آموزش‌های‌ مهارتی ارائه شده در مرکز تخصصی برق و الکترونیک اظهار رضایت کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی