[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

تفکرات سیاسی در اجرای انتخابات دخالت داده نشود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس احمدی‌زاده در دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان گفت: دو گام از مراحل  انتخابات شامل ثبت‌نام و بررسی صلاحیت‌ها‌ در هیئت‌های‌اجرایی انجام شده و سایر فرایندهای انتخاباتی نیز در چهار چوب قانون و بر اساس تقویم زمانی انجام خواهد شد.
وی با اشاره به  داوطلبان  انتخابات  میان دوره‌ای ‌مجلس خبرگان رهبری افزود: در فارس جمعاً سی‌و‌هفت نفر داوطلب شرکت در انتخابات  اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بوده‌اند که  تاکنون یک نفر از داوطلبان انصراف  و لیست سایر داوطلبان  با اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت‌ها‌ نهایی خواهد شد.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس ضمن تشکر از اقدامات مناسب و به موقع کمیته‌ها‌ از مسئولین کمیته‌ها‌ خواست وظایف خود را با دقت و سرعت بیشتری دنبال کنند و در این زمینه از آموزش‌های‌لازم برای هرچه بهتر برگزاری انتخابات برخوردار باشند.
احمدی زاده گفت: با همت فرمانداران‌‌شهرستان‌های‌جدید و حمایت کمیته‌های‌ستاد انتخابات مشکلات حوزه اجرایی انتحابات آنان مرتفع و آماده برگزاری انتخابات سالم و امن ‌می‌باشد.
وی تأکید کرد: نباید گرایش و تفکرات سیاسی را در اجرای فرایند‌های‌انتخاباتی دخالت دهیم و همه باید برابر قانون عمل نماییم.
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش کمیته‌های‌فناوری، پشتیبانی و امنیت و همچنین ارائه گزارش فرمانداران حوزه‌های‌انتخابیه شهرستان‌های‌آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی