[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

بازدید بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز از مرکز انتقال نفت شهید صفری نژاد، روزنامه شیراز نوین

جمعی از دانش‌آموزان شهرستان شیراز، از مرکز انتقال نفت شهید صفری نژاد بازدید کردند و با فعالیت‌های‌شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، محمد علی بردبار سرپرست روابط عمومی منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت، شرایط برای بازدید دانش‌آموزان هنرستان صنعتی نمازی شیراز فراهم گردید و دانش‌آموزان از روند انتقال پایدار مواد نفتی در مرکز انتقال نفت آگاهی به دست آوردند.
 وی افزود: بیش از 200 نفر از دانش‌آموزان هنرستان صنعتی نمازی در رشته مهندسی مکانیک، برق و مخابرات در مقطع 10، 11و 12 در یک بازدید 5 ساعته طی 7 روز در قالب چند گروه سنی و در راستای ارتقاء سطح علمی و کاربردی کردن دروس تئوری از مرکز انتقال نفت شهید صفری‌نژاد بازدید کردند. وی افزود: دراین بازدید رئیس مرکز انتقال نفت شهید صفری‌نژاد ضمن خوش آمدگویی به دانش‌آموزان مطالبی نیز درخصوص بخش‌های‌مختلف این مرکز و نحوه انتقال نفت خام از طریق خط لوله توضیحاتی را ارائه نمود.
وی در پایان گفت: آقایان مهندس کرمان ساروی مدیر هنرستان، شکوهی مسئول پرورشی، مرادی مسئول کارگاه الکترونیک و تمامی دانش‌آموزان هنرستان صنعتی نمازی از این بازدید رضایت کامل داشتند و از مدیریت محترم منطقه تشکر و قدردانی نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی