[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

مدیرکل پست فارس: ۸۴۰ خدمت توسط دستگاه‌های ‌اجرایی پست فارس ارایه ‌می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس گفت: هم اینک 840 خدمت توسط دستگاه‌های‌اجرایی پست  به ساکنان مناطق شهری و روستایی این استان ارایه ‌می‌شود. به گزارش اداره کل پست فارس، محسن‌مفتح روز دوشنبه درجمع مدیران کل دادگستری، ثبت‌احوال و بنیاد مسکن افزود: بر این اساس خدمات 41 دستگاه اجرایی توسط  دفاتر پستی ، پیشخوان و ICT روستایی در سطح شهرها و روستاهای استان ارایه ‌می‌شود. وی با اشاره به اینکه یک‌هزارو 81 دفتر عملیاتی در استان به مردم خدمات ارایه‌ می‌کنند، گفت: براساس بررسی‌های‌انجام شده استان فارس در بخش سهم درآمد دفاتر پیشخوان و ICT   روستایی در کشور رتبه نخست در اختیار دارد. وی افزود: به دنبال این موفقیت میزان خدمات ارایه شده نسبت به سال گذشته 23 درصد رشد داشته است.
مدیرکل پست فارس گفت: کمک به کاهش آلودگی هوا ، کمک به کاهش ترافیک و کاهش هزینه‌ها‌، افزایش نظارت‌ها‌، ارتقاء سطح رضایتمندی و افزایش بهره‌وری از جمله مؤلفه‌هایی که در ارایه خدمات دستگاه‌های‌اجرایی توسط پست دنبال ‌می‌شود.
وی اظهارداشت: خدمات ارایه شده دستگاه‌های‌اجرایی توسط پست در راستای قانون برنامه پنجم وششم توسعه کشور و دولت الکترونیک است. مفتح با اشاره به اینکه پست درصدد است که درگاه خدمات دستگاه‌های‌اجرایی و تعامل دوجانبه با دفاتر پیشخوان را پیگیری نماید، افزود: برون‌سپاری خدمات دستگاه‌های‌اجرایی توسط پست باعث افزایش خدمات وبروز‌رسانی نرخ خدمات‌می‌گردد وافزایش درآمد دفاتر پیشخوان را به دنبال خواهد داشت.  به گفته وی دفاتر پیشخوان روزانه توسط اداره تجزیه و مبادلات پست مورد بررسی کیفی و بسته‌بندی مرسولات قرار‌می‌گیرد و از نظر تخلفات احتمالی ارزیابی ‌می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی