[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: استعفای تاج شوک بزرگی به فوتسال وارد کرد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال گفت: رفتن تاج از ریاست فدراسیون فوتبال شوک بزرگی بود که به فوتسال وارد شد، زیرا تیم ملی به حمایت‌های او نیاز شدیدی داشت.
محمد ناظم‌الشریعه درباره کناره‌گیری مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این اتفاق یک شوک بزرگی بود که نه تنها به فوتبال کشورمان خورد بلکه فوتسال را هم تحت تأثیر قرار داد. امیدوارم که این کناره‌گیری تاج زیاد جدی نباشد و او دوباره به بدنه فدراسیون فوتبال برگردد؛ زیرا تیم ملی فوتسال به حمایت‌های او نیاز شدیدی دارد.
سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که وضعیت تیم ملی فوتسال بعد از کناره‌گیری رئیس فدراسیون چه می‌شود، بیان داشت: همان طور که گفتم امیدوارم مشکلاتی که برای تاج به وجود آمده هر چه زودتر برطرف شود؛ زیرا او یکی از حامیان تیم ملی فوتسال بوده و حتی در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم صاحب کرسی بوده است. تاج در این مدت به خوبی از تیم ملی فوتسال حمایت کرده و اگر قرار باشد کسی به جای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود، امیدوارم حواسش به فوتسال هم باشد؛ زیرا امسال کار تیم ملی در مسابقات جام ملت‌های آسیا بسیار سخت است. گویا آن طور که به نظر می‌رسد الان کسی حواسش به تیم ملی فوتسال نیست و همه فکر و ذهن خود را معطوف به فوتبال کرده اند.
ناظم‌الشریعه همچنین درباره وضعیت پاداش معوقه ملی پوشان فوتسال بعد از کناره‌گیری مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: با کنار رفتن تاج از ریاست فدراسیون فوتبال بعید می‌دانم پاداش بازیکنان تیم ملی تا قبل از آغاز جام ملت‌ها پرداخت شود. زیرا تا زمانی که رئیس جدید فدراسیون انتخاب شود، زمان می‌برد و دیگر آن موقع مسابقات قهرمانی آسیا شروع شده است و عملاً نمی‌توان تا آن زمان پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال را پرداخت کرد. همان طور که گفتم، امیدوارم هر کسی که به جای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب می‌شود به تیم ملی فوتسال هم اهمیت دهد.
سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که آیا قرار است تیم ملی بدون بازی تدارکاتی به مسابقات جام ملت‌های آسیا برود، اظهار داشت: این موضوع به کمیته فوتسال برمی‌گردد. من چند کشور را به کمیته فوتسال معرفی کرده‌ام و این کمیته در حال مذاکره با چند تیم اروپایی است. با توجه به اینکه رقابت‌های جام ملت‌های اروپا قرار است از چند روز دیگر آغاز شود، بازی با تیم‌های خوب اروپا کمی ‌سخت است، اما امیدوارم که در نهایت بتوانیم با یکی دو تیم اروپایی بازی تدارکاتی داشته باشیم تا تیم ملی را با آمادگی بالایی راهی مسابقات جام ملت‌های آسیا کنیم.
ناظم الشریعه همچنین درباره اینکه آیا با تیم‌های آسیایی هم بازی می‌کنید، خاطرنشان کرد: خیر. به هیچ عنوان قرار نیست با تیم‌های آسیایی بازی کنیم و برنامه تیم ملی این است که با تیم‌های خوب اروپایی بازی کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی