[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

مدیر کل بنیاد مسکن فارس: توسعه قیر و کارزین باید مورد توجه قرار گیرد، روزنامه شیراز نوین

مهندس عطاالله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در دیدار با علی محمد کریمی فرماندار شهرستان  قیر‌و کارزین راهکارهای توسعه روستایی و تأمین مسکن شهری دراین شهرستان را بررسی کرد و بیان داشت: همه ظرفیت‌های‌ محرومیت‌زدایی و توسعه در شهرستان قیر و کارزین باید مورد توجه قرار گیرد. 
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس،  مهندس‌زمانی دراین نشست اظهار داشت: از همه ظرفیت‌های‌قانونی برای تأمین مسکن شهری در مناطق شهری شهرستان قیر و کارزین استفاده ‌می‌شود. بنیاد مسکن از طریق مجاری قانونی در استان و در مرکز توسعه روستایی و تأمین مسکن شهری دراین شهرستان را دنبال‌می‌کند. وی افزود: برای توسعه مسکن شهری دراین شهرستان با توجه به درخواست و پیگیری‌های ‌نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مطالبه مردمی راهکارهای انبوه‌سازی با تأمین زمین و ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیان پیگیری ‌می‌شود. مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس اضافه کرد: شهرستان قیر و کارزین از جمله مناطق اولویت‌دار در استان فارس است که در سال‌های گذشته اقدامات مناسبی در زمینه تأمین مسکن شهری و توسعه روستایی دراین شهرستان انجام شده و اکنون نیز با بهره‌گیری از زیر ساخت‌هایی که دراین شهرستان فراهم است شتاب بیشتری به طرح‌های‌توسعه داده خواهد شد.
مهندس زمانی اضافه کرد: در زمینه تأمین مسکن شهری دراین شهرستان  300 واحد مسکونی در قالب تعاونی مسکن مهر کارگران  آماده شد و همچنین 80 واحد از تعاونی مسکن مهر کمیته امداد امام و 32 واحد نیز از تعاونی فرهنگیان و 26 واحد از تعاونی کارمندان دراین شهرستان احداث شده است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس افزود:  در این راستا 32واحد از تعاونی محله‌ای و 32 واحد نیز از تعاونی شبکه بهداشت احداث و آماده تحویل شده است.
به گفته وی آماده‌سازی معابر شهری در قالب پروژه 184 واحدی مسکن مهر قاموس کارزین با پیشرفت فیزیکی 100 درصد نیز دراین شهرستان انجام شده است. مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس ضمن اعلام آمادگی برای شتاب‌بخشی در زمینه عمران و آبادانی و توسعه دراین شهرستان افزود: با مساعدت و همدلی و تلاش همه دستگاه‌ها و با همراهی فرمانداری این شهرستان امید است شتاب محرومیت‌زدایی و توسعه روستایی در این منطقه دوچندان شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی