[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تلاش برای تسریع در پیگیری پرونده‌های قضایی فعالان اقتصادی، روزنامه شیراز نوین

اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده فعالان اقتصادی که با پرونده‌های قضایی مواجه هستند، می‌توانند با مراجعه به این اتاق و ارائه پرونده‌هایشان، در رسیدگی و حل و فصل این پرونده‌ها سرعت ببخشند.
به گزارش ایسنا، بر اساس نامه‌ای که از سوی  معاونت امور استان‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ارسال شده، این اتاق اعلام آمادگی کرده که برای سرعت بخشیدن به حل و فصل پرونده‌های قضایی فعالان اقتصادی به این فرایند ورود کرده و مشکلات مربوط را از طریق مذاکره با مراجع ذی‌ربط پیگیری کند.
در متن این نامه آمده است: با توجه به تعاملات صورت گرفته با مراجع ذی‌صلاح مبنی بر تسریع در پیگیری امور قضایی فعالان اقتصادی، چنانچه اعضای آن اتاق در قوه‌قضائیه دارای پرونده هستند که به نظر می‌رسد ذی‌حق هستند، حداکثر تا پایان روز شنبه ۱۴ دی ماه ۹۸ به این معاونت منعکس کنند تا پیگیری‌های بعدی صورت پذیرد.
با توجه به گزارش‌هایی که در ماه‌های گذشته از وضعیت اقتصادی برخی سرمایه‌گذاران در ماه‌های گذشته منتشر شده نشان می‌دهد که با توجه به برخی تلاطم‌های اقتصادی در ماه‌های اخیر، برای تعدادی از فعالان اقتصادی مشکلاتی به وجود آمده بود، این کمک اتاق می‌تواند برخی مشکلات آنها را برطرف کند.
در ماه‌های گذشت دولت و قوه‌قضائیه نیز وعده داده‌اند مشکلات موجود میان فعالان اقتصادی را با سرعت بیشتری پیگیری و حل و فصل کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی