[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

خودسوزی دختر ۱۶ ساله به خاطر نمره صفر، روزنامه شیراز نوین

دختر دانش‌آموز نوجواني وقتي متوجه شد يكي از معلمانش به او نمره صفر داده است در نزديكي مدرسه اقدام به خودسوزي كرد و چند روز بعد در بيمارستان فوت كرد. با شكايت پدر دختر دانش‌آموز از معلم و مدرسه دخترش، تحقيقات درباره اين حادثه از سوي مأموران آغاز شد.
صبح روز چهارشنبه ششم بهمن‌ماه مأموران پليس پايتخت از مرگ مشكوك دختر نوجواني در يكي از بيمارستان با خبر و راهي محل شدند. مأموران پليس در محل حادثه با جسد دختر 16 ساله‌اي روبه‌رو شدند كه بر اثر شدت سوختگي فوت كرده بود.
بررسي‌ها نشان داد دختر فوت شده كه دانش‌آموز بوده، چند روز قبل در نزديكي مدرسه‌اش اقدام به خودسوزي كرده كه پيكر نيمه‌جانش به بيمارستان منتقل مي‌شود. پس از اين تيم پزشكي تلاش زيادي براي نجات جان دختر 16 ساله انجام مي‌دهد، اما در نهايت وي پس از چند روز مراقبت‌هاي ويژه به خاطر شدت سوختگي به كام مرگ مي‌رود.
مأموران همچنين در بررسي‌هاي ميداني دريافتند دختر 16 ساله قبل از اقدام به خودسوزي وصيتنامه نوشته و علت خودسوزي‌اش را توضيح داده است. بررسي دستنوشته دختر فوت شده نشان داد، وي به خاطر گرفتن نمره صفر از يكي از معلمانش دست به خودسوزي زده است. دختر 16 ساله نوشته بود: وقتي معلمم به من نمره صفر داد، خيلي عصباني شدم و تصميم گرفتم تا به زندگي‌ام پايان دهم.
همزمان با ادامه تحقيقات درباره اين حادثه پدر دختر فوت شده در اداره پليس حاضر شد و از معلم و مسئولان مدرسه دخترش شكايت كرد. جسد در پايان به دستور قاضي مدير روستا، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي براي انجام آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني فرستاده شد. تحقيقات درباره اين حادثه از سوي مأموران ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی