[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

عملکرد تأمین اجتماعی در ایجاد رضایتمندی جامعه مؤثر است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: با بیان اینکه تأمین اجتماعی خانواده‌ای‌بزرگ و اثر گذار است، عنوان کرد: به ویژه در شرایط کنونی که مردم با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند فعالیت‌های‌تأمین اجتماعی‌می‌تواند سبب ایجاد رضایتمندی در قشر وسیعی از مردم شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در دیدار با عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان اینکه تأمین اجتماعی خانواده‌ای ‌بزرگ و اثر گذار است، عنوان کرد: به ویژه در شرایط کنونی که مردم با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند فعالیت‌های‌تأمین اجتماعی‌می‌تواند سبب ایجاد رضایتمندی در قشر وسیعی از مردم شود. نماینده عالی دولت در استان فارس تأکید کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی ‌می‌تواند با ارتباط مؤثری که با اعضا تحت‌پوشش این سازمان بر قرار‌می‌کند در ایجاد این رضایتمندی اثرگذار باشد.
وی با اشاره به جمعیت گسترده تحت پوشش تأمین اجتماعی در استان فارس، بر لزوم ارتقا خدمات بیمارستانی این سازمان در استان تأکید کرد و خواهان تسریع در اجرای بیمارستان جدید تأمین اجتماعی شیراز شد. استاندار فارس همچنین به جا به جایی کارخانه‌های‌سیمان فارس و پشم شیشه که زیر مجموعه شستا هستند اشاره کرد و خواهان تسریع روند این جا به جایی‌ها ‌شد. وی یادآور شد: تمایل نداریم کارخانه پشم‌شیشه پیش از جا به جایی به شهرک صنعتی تعطیل شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی