[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۸
  • دوره جدید

برگزاری مسابقات فن‌ورز در سطح ملی به میزبانی شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس با اشاره به طراحی و اجرای نخستین دوره مسابقه «فن‌ورز» در این دانشگاه گفت: سال آینده این مسابقه به میزبانی شهر شیراز به صورت ملی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس، دکترمحمدجامعی در مراسم افتتاحیه مسابقه استانی «فن‌ورز» که ویژه دانشجویان دانشکده‌های فنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس به میزبانی دانشکده فنی شهیدباهنر شیراز برگزار شد، اظهار داشت: در این دوره از مسابقات 73 شرکت کننده از دانشکده‌های 13 گانه استان فارس به صورت کارگاهی در رشته‌های معماری(اسکیس)، کامپیوتر(برنامه‌نویسی و شبیه‌سازی)، برق (PLC) و جوشکاری برق با هم به رقابت پرداختند.
وی افزود: برگزیدگان این مسابقه در جشنواره ملی فن‌ورز که سال آینده به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری مسابقه «فن‌ورز»  این است که ضعف‌ها و مشکلات آموزشی رصد تا وضعیت خود را در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها مورد ارزیابی قرار دهیم. جامعی با اشاره به برگزاری المپیاد ملی مهارت سازمان فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: برگزاری مسابقه «فن‌ورز» تمرینی خوبی برای آماده شدن دانشجویان علاقه‌مند جهت شرکت در این دوره از مسابقات است. وی گفت: همچنین این دوره از مسابقات فرصت خوبی است که قابلیت، توانمندی و استعدادهای دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای ظهور و بروز کند. رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس گفت: دانشجویان این دانشگاه از ایده‌های خوبی برخوردار هستند و چنانچه مهارت را به خوبی فرا گیرند، ‌می‌توانند چرخ اقتصاد را به خوبی به حرکت درآورده و جایگاه دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی را ارتقاء داده و افتخارآفرین باشند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی