[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

اولویت ما تأمین مسکن است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل  راه و شهرسازی فارس گفت: در این دوره زمانی مهم‌ترین و اولویت‌دارترین مأموریت وزارت راه و شهرسازی تأمین مسکن برای مردم است.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، مهندس جعفر زاهدی مدیر کل این اداره در جلسه شورای اداری اداره کل راه و شهرسازی فارس ابتدا با تقدیر از زحمات مدیر کل اسبق راه و شهرسازی مهندس تکاور به عنوان پیشکسوت و فردی که سال‌ها با تلاش و زحمت و تخصص در احداث راه‌های این استان و کشور نقش بسزایی را ایفا نموده افزود: به زودی مرحله دوم ثبت‌نام طرح مسکن ملی آغاز خواهد شد.
وی خاطر نشان ساخت که ثبت‌نام و پایش طرح مسکن ملی توسط وزارت راه و شهرسازی و در ستاد این وزارت‌خانه انجام می‌گیرد و استان‌ها در روند ثبت و پایش ثبت‌کنندگان نقشی ندارد.
مهندس زاهدی اشاره به تحریم‌های ظالمانه و شرایط خاص اقتصادی مشکلات بسیاری که در روند اجرای پروژه‌ها‌ ایجاد شده و حتی در امور روزمرگی مجموعه راه و شهرسازی به معاونان و رؤسای ستادی و شهرستان‌ها گفت: شرایط اقتصادی موجود باعث مشکلات و وضعیت خاصی شده اما با درایت و مدیریت، تلاش و تحمل این شرایط ‌می‌توانیم این وضعیت را پشت سر بگذاریم.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: در طرح اقدام مسکن ملی در کشور  400  واحد‌ می‌باشد که از این تعداد  23771 واحد مربوط به استان فارس و 25000 واحد مربوط به شهر جدید صدرا‌ می‌باشد و ما باید تمام تمرکز و تلاش خود را برای رسیدن به این اهداف به کار ببریم که بتوانیم به هدف اصلی که تأمین مسکن برای مردم است، برسیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی