[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

انعقاد قرارداد با ۲۸ سرمایه‌گذار در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس با اشاره به استقبال بی‌سابقه متقاضیان و تکمیل ظرفیت واگذاری درناحیه صنعتی  چنار شاهیجان گفت: توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها‌ دراین  ناحیه صنعتی  در اولویت طرح‌های‌ عمرانی این شرکت قرارگرفت و با تخصیص اعتبار، روند اجرایی آن شتاب گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های‌صنعتی  فارس، احد فتوحی پس از بازدید از روند عملیات اجرایی طرح‌های‌عمرانی و زیرساختی در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان کازرون در جلسه با فرماندار کوهچنار  افزود: سال گذشته با اعمال مشوق‌های‌ویژه سرمایه گذاری تمامی  اراضی این ناحیه صنعتی به سرمایه گذاران واگذار و هم اینک کار توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها ‌با سرعت  در حال اجرا است. وی  گفت: با واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی 28  سرمایه‌گذار نسبت به انعقاد قرارداد با این شرکت به منظور دریافت زمین اقدام کرده‌اند وکه از این تعدادیک واحد با اشتغال 10نفر درمرحله بهره‌برداری دو واحد دیگر نیز درمرحله پایان ساخت وساز و سایر واحد‌ها‌ نیز در مرحله ساخت و ساز هستند.
وی با بیان اینکه در قالب این قرارداد‌ها بیش از 11هکتار زمین صنعتی  به متقاضیان واگذار شده است، افزود: با توجه به میزان استقبال  متقاضیان، به دنبال اجرای طرح توسعه در این ناحیه صنعتی هستیم. مدیرعامل  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: در ادامه با اشاره به اجرای طرح جاده دسترسی این ناحیه صنعتی به طول 1کیلومتر گفت: عملیات اجرایی با اعتباری افزون بر 1میلیارد و 130میلیون ریال با پیشرفت فیزیکی مناسب انجام است و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
فتوحی تصریح کرد: تاکنون طرح هایی نظیر شبکه داخلی برق، خط انتقال موقت برق، حفر و تجهیز و خط انتقال چاه آب و نیز زیرسازی این ناحیه صنعتی اجرا شده است و طرح شبکه داخلی آب نیز با اعتبار 1میلیارد و 400میلیون ریال تا دوماه آینده به بهره‌برداری‌می‌رسد.
وی افزود: با توجه به واگذاری کامل شهرک به متقاضیان، امور توسعه وتکمیل زیرساخت‌ها ‌با سرعت درحال انجام است. فتوحی همچنین از اجرای خط انتقال اختصاصی برق در این ناحیه صنعتی خبرداد وگفت: این طرح با هدف تأمین پایدار برق این ناحیه صنعتی تأمین اعتبار شده و در هفته‌های‌آینده پیمانکار آن انتخاب خواهد شد.
وی همچنین بر احداث پل جدید در جاده دسترس شهرک صنعتی تأکید کرد و گفت که عملیات اجرایی این طرح نیز در دستورکار قرار می‌گیرد. وی هدف از ایجاد شهرک صنعتی چنارشاهیجان را فراهم کردن زیرساخت مناسب برای استقرار واحدهای صنعتی و توسعه و اشتغال در این منطقه اعلام کرد و گفت: این ناحیه صنعتی با توجه به قرارگیری در امتداد محور غرب استان فارس به خوزستان از موقعیت مناسبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی