[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

اجرای طرح جامع مدیریت فروش بلیت ناوگان حمل و نقل مسافر در فارس، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس گفت: مرحله آزمایشی طرح جامع یکپارچه‌سازی فروش بلیت شرکت‌های حمل و نقل مسافر در فارس اجرایی شده است.
علیرضا سیاهپور در جلسه اجرای آزمایشی طرح هوشمند‌سازی خدمات حمل و نقل مسافر و طرح جامع یکپارچه سازی مدیریت فروش بلیت ناوگان مسافری فارس، گفت: اجرای طرح یکپارچه‌سازی فروش بلیت ناوگان حمل مسافر جاده‌ای، آرامش و امنیت بیشتر مسافران را به دنبال خواهد داشت.
مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان فارس گفت: این طرح از به شکل آزمایشی شروع شده و امیدواریم پس از ارزیابی کامل، از بیستم دی ماه رسماً رونمایی شود.
وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات این طرح احصاء و راهکارهای رفع آنها اندیشیده شده است، از فراهم شدن بستر ارزیابی طرح در مراحل مختلف و دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات خبر داد و گفت: شفافیت، قانونمندی، خدمات بهتر و سالم‌سازی در حوزه‌های‌اداری و صنوف از دغدغه‌هایی است که با اجرای این طرح به دنبال رسیدن به آنها هستیم. سیاهپور تأکید کرد که فروش اینترنتی بلیت ناوگان حمل و نقل مسافر جاده‌ای سبب تسریع در خدمات‌رسانی با هزینه کمتر شده و همچنین چابک‌سازی شرکت‌ها‌را در پی خواهد داشت. وی با بیان اینکه طرح یکپارچه سازی فروش بلیت شرکت‌های‌مسافری استان با همکاری و هماهنگی سازمان حمل و نقل مسافربری شهرداری شیراز اجرایی خواهد شد، افزود: یکی از اهداف مهم این طرح که در فاز نخست در پایانه مسافربری شهید کاراندیش شیراز اجرا می‌شود، ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر، مقابله با پدیده دلال بازی، هدایت درخواست‌ها‌از طریق فضای مجازی و سایت‌های‌مرتبط است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌استان فارس یادآور شد: اکنون 3800 دستگاه انواع وسایل نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری در قالب 131 شرکت مسافربری در استان فارس فعال است. سیاهپور خاطرنشان کرد: در حوزه حمل و نقل مسافر برونشهری، 6 هزار و 700 راننده حرفه‌ای‌ دارای کارت هوشمند مشغول به کار و فعالیت هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی