[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۴
  • دوره جدید

طرح‌هایی که در سفر رئیس‌جمهور افتتاح می‌شوند عمـدتـاً در منـاطـق محـروم قـرار دارنـد، روزنامه شیراز نوین

در نشست مشترک مدیر کل ورزش و جوانان و معاون هماهنگی برنامه‌ریزی و بودجه سازمان برنامه و بودجه استان فارس مشکلات تأمین اعتبار پروژه‌های ورزشی استان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در حاشیه این نشست، با اشاره به اهتمام دولت مبنی بر تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه کاره ورزشی تا سال 1400 افزود: در این نشست چالش‌های پیش روی تأمین اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها با محوریت دو پروژه ورزشگاه 6 هزار نفره شیراز و تختی مرودشت مورد بررسی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه باید قبول کنیم که کشور به لحاظ اقتصادی در شرایط خاصی قرار دارد، افزود: خوشبختانه توانسته‌ایم با برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از فرصت‌های گذشته پیش از تحریم‌های اخیر پروژه‌های بسیاری را تکمیل و تقدیم به مردم کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس مهم‌ترین پروژه در حال تکمیل در استان فارس را ورزشگاه 6 هزار نفره شیراز عنوان کرد و افزود: این ورزشگاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به شیراز است که از سال 78 تا 95 هیچ اقدام قابل توجهی برای تکمیل آن انجام نشده بود.
کامیاب ادامه داد: از سال 95 تاکنون و با حمایت استاندار و وزیر ورزش و جوانان با یک کار جهادی پیشرفت این پروژه به حدود 90 درصد رسیده است، افزود: گرچه بهره‌برداری از این ورزشگاه می‌تواند شیراز را به یکی از شهرهای دارای استاندارد‌های بین المللی در حوزه ورزش‌های توپی و غیرتوپی در کشور تبدیل کند و نقطه عطفی در توسعه زیرساخت‌های ورزشی این کلان شهر هم باشد؛ اما باز هم شیراز و خصوصاً منطقه غرب و شمال غرب آن از حیث سرانه ورزشی فقیر خواهد بود.
وی با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به فارس نیز گفت: در این سفر ۵۰ پروژه بزرگ و تأثیرگذار ورزشی افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس شیرینی افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی و خدمت رسانی به مردم را بسیار باارزش‌تر از آن دانست که با کارهای تبلیغاتی قیاس شود وسپس افزود: طرح‌هایی که در سفر رئیس جمهور در نقاط مختلف استان افتتاح می‌شوند، عمدتاً در مناطق محروم است و با اعتباری بالغ بر 340 میلیارد ریال احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی