[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید.
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 پس از گران شدن نان قرار بود که کیفیت آن هم بهتر شود. این روزها قیمت یک عدد نان سنگک هزار تومان است. آن هم بدون کنجد یا سیاه‌دانه. اما بسیاری از نانوایی ها کیفیت پخت و نانی را که دست مشتری می دهند اصلاً خوب نیست و مقدار زیادی از آن دور ریخته می شود. گواه این مسأله هم بازگشت نان خشکی‌هاست که مجدداً به سطح شهر بازگشته اند. یکی از نانوایی هایی که نان سنگک خوبی به دست مشتری نمی‌دهد، نانوایی چهارراه باهنر است. از مسئولان تقاضای رسیدگی بیشتری در این زمینه داریم. 
بازیار
 
  در آغاز فصل گرما قیمت کولرهای آبی نسبت به سال گذشته افزایش زیادی داشته است. از تعزیرات خواهشمندیم تا به این مسأله رسیدگی کند. 
غلامی 
 
  ما ساکن کوچه 20 فرهنگ شهر هستیم. در این کوچه باشگاه فرهنگیان قرار دارد و هر روز شلوغ تر از گذشته می‌شود. اخیراً هم عملیات ساخت و ساز در این باشگاه برپا شده تا خوابگاه بسازند. مگر یک کوچه تنگ و باریک چقدر توان ترافیکی دارد که هر روز در آن مجوز ساخت مجتمع های بزرگ ساخته می شود. اهالی این محله در عذاب هستند و اعتراض آنها به شهرداری و آموزش و پرورش راه به جایی نبرده است. خواهشمند است درد دل ما را منعکس کنید. 
میرزایی
  شهرداری برای زیباسازی شهر هر ساله جدول های خیابان‌ها و باغچه‌های وسط بلوار را رنگ آمیزی می‌کند. نقاش زحمتکشی که آن را انجام می دهد از امنیت جانی برخوردار نیست و فقط با یک علامت پلاستیکی کوچک ماشین‌ها را از وجودش مطلع می‌کند. این افراد از قشر زحمتکش جامعه هستند و باید برای ایمنی جانی آنها فکر اساسی اندیشیده شود. 
قلاتی 
  ترافیک دروازه اصفهان هر روز بیشتر از قبل می‌شود وکنار گذرها هم از بار ترافیکی آن چندان کم نکرده اند. از راهنمایی و رانندگی و شهرداری تقاضای رسیدگی و چاره اندیشی داریم. 
کمال زاده 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی