[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

سرمایه پرستاران جان و جوانی آنان است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در ۱۱‌دی‌ماه، روز پرستار  همزمان  با سالروز ولادت حضرت زینب (س)به همراه دکتر  لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز و نیز مدیران و کارشناسان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز  به دیدار پرستاران و بیماران بیمارستان آنکولوژی امیر رفتند و ضمن تبریک این روز از آن‌ها دلجویی کردند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز دکتر ابراهیم گشتاسبی‌راد با حضور در جمع پرستاران بیمارستان آنکولوژی امیر با اشاره به اینکه پرستاران وظیفه‌ای خطیر و دشوار بر عهده دارند، گفت:  شغل پرستاری، حرفه‌ای بسیار دشوار است و سرمایه آن جان و جوانی است.
وی با تأکید بر اینکه پرستاران در عرصه بازپروری افراد جامعه نقشی مهم ایفا می‌کنند، ابراز داشت: انجام وظیف مسئولانه، دلسوزانه و دقیق پرستاران به‌ویژه برای بیماران خاص الهام‌بخش امید به زندگی و بازگشت به جامعه است.
معاون شهردار شیراز شکیبایی را از ویژگی‌های برجسته پرستاران برشمرد و اظهار داشت: صبر، خصیصه‌ای است که با نام پرستار در اذهان نقش می‌بندد و این صفت متعالی یادآور از جان گذشتگی‌های حضرت زینب (س) است که در نهضت حسینی تا آخرین رمق دین خود را به مکتب اسلام ادا کرد. دکتر گشتاسبی‌راد همچنین در این بازدید نوید همکاری فرهنگی  بین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و بیمارستان آنکولوژی امیر را داد که در حوزه ارائه خدمات تفریحی،‌ رفاهی و فرهنگی به پرستاران خواهد بود.
در ادامه این دیدار، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اهدای شاخه گل از پرستاران تقدیر کردند؛ همچنین با هدایا و اجرای برنامه‌های شاد کودکانه، از کودکان بستری در این بیمارستان عیادت شد.
پنجم جمادی‌الاول هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) با عنوان روز پرستار در تقویم ملی ایران به ثبت رسیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی