[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین برق برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

به‌منظور یکپارچه سازی و اجرای آیین نامه‌ها‌و  بخشنامه‌های‌ابلاغی از طرف شرکت توانیر ، سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین ، وصول درآمد و مدیریت مصرف برق‌های‌ منطقه‌ای‌سراسر کشور ، به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای‌فارس در شیراز،  سومین حرم اهل‌بیت (ع) برگزار شد.
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌فارس، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس در ابتدای سخنان خود  با بیان این مطلب که رسالت برق‌های‌منطقه ای سراسر کشور تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشتریان خود‌ می‌باشد، تصریح کرد: ما باید شرایط استفاده از برق پایدار و مطمئن  به‌منظور استفاده تمامی مشترکین در تعرفه‌های‌ مختلف را فراهم کنیم ، برای اجرای رسالت مهم خود به هماهنگی و تعامل بین سایر دفاتر مربوطه نیازمندیم. 
وی ادامه داد : در این راستا ‌می‌بایست  خدمات لازم به همراه ایجاد تعامل به گونه‌ای‌ارائه شود که منجر به احساس رضایت مردم و مشتریان شود چرا که فلسفه وجودی ما مردم هستند . 
مدیر عامل برق فارس با ارائه آمار و ارقام به تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی متخصصین صنعت برق اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: در سال‌جاری علی رغم رشد مصرف برق ، با تعاملی که با مشترکین در تعرفه‌های‌مختلف داشتیم، پیک بار مصرف تابستان را بدون هیچگونه مشکل خاصی پشت سرگذاشتیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی